Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Eski Sevgilini Görmek

Rüyada Eski Sevgilini Görmek

Rüyada eski sevgilini görmek, gerçekleşmesi istenilen bir konunun olumsuz sonuçlanması anlamına gelmektedir. Bununla ilgili olarak bir hayal kırıklığı yaşanacak ve kısa bir dönem olumsuz etkisi devam edecektir. Bunun dışında, bir haber almak ve çok şaşırmak şeklinde de yorumlanmaktadır. Bu haberden sonra birkaç hafta etkisi devam edecektir. Rüyayla ilgili bir başka değerlendirme de gözyaşıdır. Bir konu sizi oldukça üzecek ve mutsuz olmanıza neden olacaktır.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak

Burada beklenilen takdirin gösterilmemesi anlamı vardır. Sorumlusu olduğunuz bir konuda olması gerekenden çok daha fazla çaba göstermenize rağmen gerekli takdiri göremiyor oluşunuz, sizi olumsuz şekilde etkileyecek ve motivasyon kaybına neden olacaktır.

Rüyada Eski Sevgili ile Konuşmak

Bir kişiye manevi anlamda destek olacağınıza yorulmaktadır. Bu kişiyle ilgili çeşitli sıkıntıları dinleyerek tavsiye vermek, bu rüyaya örnek olabilir. Bu iyiliğiniz ile fazlasıyla takdir göreceksiniz.

Rüyada Eski Sevgilini Öpmek

Bir anlaşmayı simgelemektedir. Bu anlaşma herhangi bir konuda olabileceği gibi, sizin için çok kazançlı olmayacağını da söylemek gerekir. Akla sadece bir ticari faaliyet gelmemelidir. Birisi ya da birileri ile yapmış olduğunuz herhangi bir anlaşma veya söz, bu rüyaya örnek olarak verilebilir. Kararsız kalarak yapacak olduğunuz bu anlaşma, sizin için hayırlı olmayacaktır. Burada, büyük bir sorun olduğundan söz edilmese bile, ciddi anlamda bir zaman kaybı ve moral bozukluğundan bahsedilmektedir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak

Bu rüya ile ilgili olarak yapılan yorum, yanılma üzerinedir. Bir konu hayırlı gibi görünse de içerisindeki şer ortaya çıkacak ve sizi oldukça sıkıntıya sokacaktır. Düşüncesizce bir adım atmak, karar almak, söz vermek, aldanmak bu davranışlara örnek olarak verilebilir. Uzun süre etkisini atamayacağınız bu kötü durum, çoğu konuda güven kaybı yaşamanıza sebebiyet verecektir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Eski Sevgilini Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019