Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Eski Müdür Görmek

Rüyada Eski Müdür Görmek

Rüyada eski müdür görmek, işlerde çıkacak tatsız gelişmelere ve kişinin hiç hesapta olmayan sorunlarla mücadele etmek zorunda kalacağına, özellikle iş konusunda güvendiği bir kimsenin kendisine yanlış yapmasına ya da işin ortasında gitmesine alamettir. İş yaşamını alt üst edecek olaylara alamet olan rüya, evrak konularında kişinin başının ağrıyacağına, ihalelerde gerekli titizlik gösterilmediği için başarısız sonuçlar alınacağına yorumlanır.

Rüyada Eski Müdürle Toplantıya Girmek

Sürekli olarak kişinin karşısına getirilen bir başarısızlığa ya da geçmişte yapılan bir hataya alamet olan rüya, giderek sinirleri bozulan kişinin çevresine aşırı agresif şekilde davranmasına tabir edilir. Anlayışsızlıklar ve hoşgörüden yoksun ortamlarda bulunmanın rüya sahibinin psikolojisini olumsuz etkileyeceğini ve işine gücüne konsantre olamayacağına, moral bozukluğu nedeni ile bir süreliğine her şeyi askıya alacağına da tabir edilir. Rüya sahibinin sevmediği kişilerle çalışmak zorunda kalacağına ve bir süre boyunca ses çıkarmasa da daha sonra tahammül sınırını aşacak olaylar yaşayacağına ve bulunduğu ortamdan uzaklaşmanın yollarını arayacağına delalettir.

Rüyada Eski Müdürle Tartışmak

İyiye yorulmaz ve genellikle kişinin işine son verilecek kadar büyük bir şanssızlık yaşaması anlamına gelir. Kendisinden kaynaklanan ya da başkalarının yaptığı ancak rüya sahibinin sorumluluğunda olan bir hatadan kaynaklanan sorunların başına iş açacağına da tabir edilir. Eski müdürle tartıştığını gören boşanmış kişilerin çocukları ile ilgili velayet davaları gündeme gelebilir ya da eski eşe para ödemek zorunda kalınabilir. Resmi makamlar tarafından verilen bir cezaya ya da gecikmiş borçlardan dolayı alınacak ihtar mektubuna, tazminatını alamamaya alamet olan rüya sıkıntılı, uğursuzluklarla dolu bir dönemi işaret eder.

Rüyada Eski Müdür Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşk konusunda karşısındaki kişileri genellikle önceki sevgililerine veya ilişkilerine benzeten, onlarla kıyaslayan rüya sahibinin istediği gibi kalıcı bir beraberlik yaşayamamasının nedenini kendi hareketlerindeki kusurlara değil de, karşı tarafa yüklemesi ve özeleştiri yapmaması anlamına gelir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Eski Müdür Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019