Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Eski Kıyafetler Giymek

Rüyada Eski Kıyafetler Giymek

Rüyada eski kıyafetler giymek, tevekkül içinde hareket edileceğine, İslam inancına paralel bir hayat sürdürüleceğine ve çevredeki kimselere de inanç konusunda bilgiler verileceğine alamettir. Zalimlere karşı gelineceğine ve kim yaparsa yapsın haksızlıklara karşı koyarak, her zaman güçsüz kişilerin savunulacağına yorumlanan rüya, kişinin dini açıdan çok olumlu bir hayat sürdürmesinin ailesini de mutlu ettiğine tabir edilir. Eski kıyafetler giydiğini gören kişiler erken yaşta olgunlaşır ve hayatlarının sorumluluklarını da bu yaşlarda alırlar. Ailesine bakmak için iki işte birden çalışan rüya sahibinin bir gün olsun of demeden yaşadığına ve her zaman çalışkanlığı ile helal lokma yediğini, şükür sözcüğünü ise dilinden düşürmediğini bildirir. İyi bir kul olarak yaşamanın, doğruluğun ve dürüstlüğün önemini kavrayan rüya sahibinin karakteri ile de herkesi kendisine hayran ettiğinin delaletidir.

Rüyada Eski Kıyafetler Giyen Birini Görmek

Kalıcı dostluklar kurulacağına, kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine ve hayvanlara da, kimsesiz, ihtiyaç sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına alamet eder. Rüya sahibinin inancına dört elle sarılacağına, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine sabır ve sükunetle sıkıntılardan sıyrılacağına da yorumlanır.

Rüyada Birine Eski Kıyafetler Giydirmek

Yaşlı birine eski kıyafetler giydirdiğini gören kimseler ailesine karşı kötü davranırlar ve günaha girerler. Vicdansız tutumlara da alamet olan rüya, kişinin ahiret hayatını düşünmeden hareket etmesinin sonuçlarının ağır olacağına vurgu yapar. Genç birine eski kıyafetler giydirdiğini görenlerin maddi durumları kötüye gider ve ihtiyaçlarını gidermekte zorlanırlar.

Rüyada Eski Kıyafetler Giymenin Psikolojik Yorumu

Bir türlü akıldan çıkmayan kötü bir anıya işarettir. Kişinin tüm hayatına işleyen ve her adımında aklında olan bu kötü olayın, bugün bile kişiyi olumsuz etkilediğini, bu konuya ilişkin mutlaka profesyonel birinden yardım alınmasının doğru olduğunu bildirir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Eski Kıyafetler Giymek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019