Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Eşiyle Kavga Etmek

Rüyada Eşiyle Kavga Etmek

Rüyada eşiyle kavga etmek mutlu bir haber almaya ve yaşam boyu şanslı olmaya delalet olur. Güvenilir bir aşk hayatına ve verilmiş sözlerin tutulacağına işaret eder. Sıkıntıdan uzak bir hayata sahip olunacağına yorulduğu gibi, rüyayı gören kimsenin sosyal yaşam içinde de parlak bir geleceğe sahip olacağına yorumlanır. Bazı durumlarda eş ile kavga etmek maddi açıdan sıkıntıya düşmeye de delalet olduğu gibi, aile içinde çıkacak bir huzursuzluğun ve tartışmalı bir durumun işaretçisi de olabilir.

Rüyada Koca İle Kavga Etmek

Kocası ile kavga ettiğin gören kadın, iş hayatında büyük başarılara kavuşur, maddi açıdan rahata erer, terfi alır ve hayatında olumlu değişiklikler yaşar. Güvenli ve korunaklı bir hayata sahip olur, duygusal hayatı sorunsuz devam eder.

Rüyada Eski Eş İle Kavga Etmek

Bolluk içinde bir geleceğe sahip olunacağına yorulur. Rüyasında eski eşi ile kavga eden kimse hiçbir zahmete girmeden kazanç sahibi olur ve üne kavuşur. İyi ve güzel dostluklara, arkadaşlıklara işarettir. Kısa sürede müjdeli bir haber alınacağına ve varlıklı bir kimseye işaret eder.

Rüyada Kavga Etmek

Rüyada kavga gören kişinin iş hayatında ve özel hayatında kısmetleri artar.

Rüyada Kavga Etmek ve Barışmak

Rüyasında önce kavga edip, sonra barıştığını gören kimsenin tüm dilekleri kabul olur. İşinde kısmetleri artar ve talihi açılır. Hayırlı mala, kazanca işaret ettiği gibi, geleceğinin de bolluk ve bereket içinde geçeceğine yorumlanır. Sağlıklı bir yaşama, hayırlı ve gönlü yüce bir eş sahibi olunacağına da yorumlanır.

Rüyada Kavga Etmek ve Kan Görmek

İş hayatında yapılacak olan başarılı girişimlere ve yetenekli bir kimseye işaret eder. Güven içinde bir yaşam sürmeye, aşk hayatının kısmetli ve hayırlı olacağına, sözünün eri olmaya, sağlam dostlara delalettir. Uzun süredir hasretler beklenen mutluluğa erişmeye, çevresinde sevilen ve sayılan bir kimse olmaya, büyük sıkıntılar sonrasında gelen ticari başarıya ve maddi kazanca yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Eşiyle Kavga Etmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019