Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Erkekler Görmek

Rüyada Erkekler Görmek

Rüyada erkekler görmek, rüyayı gören kişinin güç, kudret ve cesaret sahibi kimse olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin korkularından, karamsarlığından ve umutsuzluğundan kurtulacağına, kendine olan özgüvenine kavuşacağına bu sayede çok önemli ve güzel işler yapacağına, alacağı zaferlere ve başarılara da kendisinin bile inanamayacağına işaret eder. Rüya sahibinin aslında cesaretini topladığı takdirde yapabileceklerine kendisinin bile inanamayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Erkekler Tuvaleti Görmek

Rüyayı gören kişinin hastalıklarının, borçlarının, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulacağına işaret eder. Rüya sahibi gerek maddi gerekse manevi anlamda rahatlayacak, üzerindeki ağırlıktan kurtulacak, kendini hafiflemiş ve şifa bulmuş gibi hissedecek demektir.

Rüyada Erkekler Tarafından Kovalanmak

Rüyayı gören kişinin gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, bu doğrultuda hareket edeceğine, hedeflerine, amaçlarına, beklentilerine, hayallerine kavuşacağına, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına bu sayede hem itibar hem de kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Erkekler Hamamı Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisini sadece dünya yaşantısına kaptırmayacağına, Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine ve Allah’ın kendisine bu kudreti nasip ettiği için ona şükredeceğine ve büyük bir şükran duyacağına yorulur.

Rüyada Erkeklerle Konuşmak

Rüyayı gören kişinin mesleğinde uzman kişi olacağına, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına rivayet edilir.

Rüyada Erkeklerin İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin kariyer edineceğine, saygınlık kazanacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin bahtının çok açık olduğu anlamına gelir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Erkekler Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019