Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Erkek Yeğen Görmek

Rüyada Erkek Yeğen Görmek

Rüyada erkek yeğen görmek, kendi kararlarını almak konusunda zayıf davranan ve inisiyatif kullanamayan rüya sahibinin başkaları tarafından kolaylıkla etkilendiğini ve yönlendirildiğini, gitmek istediği yönü ve yolu bulmak konusunda çelişkiler yaşadığı gibi, aile desteği sayesinde içinde bulunduğu karmaşık durumlardan kurtulacağını bildirir. Genel olarak kişinin hayatında kendisine her zaman kol kanat gerecek bir aile büyüğünün veya yakın arkadaşın varlığına alamet olan rüya, kişinin tüm ömrü boyunca her işinin sevdikleri tarafından destekleneceğini, önemli bir karar aşamasında ise sevdiği bir kimsenin kendisine doğru seçeneği göstererek çok büyük bir yardım alacağını delalet eder. Duyguların kontrol altına alınacağı ve fevri davranışlar yerine daha akıllıca hareket edileceğini de bildirir.

Rüyada Erkek Yeğen Sahibi Olmak

Çetrefil bir durumdan başarıyla çıkmak, bir kazadan burnu dahi kanamadan kurtulmak anlamına gelen rüya, kişinin şansının yaver gittiği ve sorunların yanına uğramadan, her adımını güven içinde atacağı bir dönem geçireceğini bildirir. Erkek yeğen sahibi olmak müjdeli güzel bir haber sonrasında yapılacak kalabalık bir kutlamaya, eğlenmeye, daha hareketli bir hayata sahip olmaya ve sık çıkılan yolculuklara da alamet eder.

Rüyada Erkek Yeğenle Küsmek

İşyerinde amir veya yönetici bir kimseyle çıkacak bir tartışmanın kişinin iş değişikliği yapmasına kadar uzayacağına, radikal bazı değişikliklerin yapılacağı ya da önemli kararların alınacağı bir yol ayrımına alamet eder. Gayrimenkul alımında çıkacak bir soruna ya da son anda satın almaktan vazgeçileceğine, borçların ödenmesinde aksamalar olması nedeniyle sinir bozukluğu yaşanacağına da delalettir.

Rüyada Erkek Yeğen Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin özel hayatıyla ilgili özlemleri olduğuna ve kalabalık bir aileye sahip olmak istediğine, kendisini akrabaları ve ailesi ile birlikte olduğunda güvende hissettiğine işarettir. Erkek yeğen katı kuralları olan kimselerin olaylara daha esnek bakamadıkları için kolayca kırılıp hayal kırıklığı yaşadıklarını da sembolize eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Erkek Yeğen Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019