Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Erkek Doğurmak

Rüyada Erkek Doğurmak

Rüyada erkek doğurmak, kişi için hayırlı gelişmelere, alınacak çok büyük müjdeli bir habere, aile büyüklerinden kalacak olan yüklü mirasa ve açık bahta işarettir. Rüyasında erkek doğurduğunu gören kişi bekar bir bayansa zengin ve alçak gönüllü, dini vecibelerine dikkat eden, hayırlı bir kısmete yorumlanır. Para ve mal anlamında kişinin varsıl ve imrenilecek bir yaşama sahip olacağı, sözünün her daim ailesi tarafından dinleneceği ve yaşamı boyunca itibar göreceği şeklinde de tabir edilir. Rüyada erkek doğurmak hayırlı bir rüyadır ve kişi için şanslı bir döneme girildiğinin de haberini verir.

Rüyada Erkek Çocuk Görmek

Rüyada küçük yaşlarda bir erkek çocuk görmek, kişinin büyük çabalarla yürüttüğü işinin büyüyeceğini ve gelirinin tahmininden de fazla olacağına işaret eder. Erkek çocuk görmek bazı durumlarda kişinin acil bir yolculuğa çıkmak zorunda kalacağına, bekar kimseler için ise yurt dışında bir iş fırsatı yakalayacağına yorumlanır. Rüyada ergen yaşlarda erkek çocuk görmek ise hoş karşılanmayan bir takım durumlar yaşanacağını ve kişinin yakın çevresine karşı zor durumda kalacağına tabir edilir.

Rüyada Erkek Çocuk Evlat Edinmek

Başka kişiler yüzünden borca girileceğine ve mali kriz yaşanacağına, devlet ile ilgili bir işten olumsuz sonuç alınacağına ve mahkemelik bir sorun yaşanacağına işarettir. Rüyada erkek çocuk evlat edindiğini gören evli kişiler evlat sahibi olurken bekar kimseler için hayırlı bir rüya değildir. Bekar bir bayan erkek evlat edindiğini görürse, iffeti hakkında çirkin dedikodulara maruz kalır, nişanlı ise ayrılır ve ailesi tarafından da hor görülür.

Rüyada Erkek Doğurmak Psikolojik Yorumu

Bayanlar için çocuk sahibi olmak isteğinin bilinçaltından dışa vurumu şeklinde yorumlanmalıdır. Kişinin kendisini güvende hissetme ihtiyacına ve aile kurma özlemine de yorumlanabilir. Erkek doğurmak aynı zamanda baba duygusundan mahrum kişilerde sıklıkla görülür ve kendisini koruyacak, kollayacak ve şefkat gösterecek birinin varlığına ihtiyaç duyulduğunun da simgesidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Erkek Doğurmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019