Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Erkek Bebek Sevmek

Rüyada Erkek Bebek Sevmek

Rüyada erkek bebek sevmek, alçak gönüllü ve yardımsever dostlara sahip olunduğuna ve rüya sahibinin girdiği her ortamda saygı gören bir kimse olduğuna tabir olunur. Rüyada erkek bir bebeği seven kimse iyi bir iş hayatına ve güzel bir eşe sahip olur. Bekar kişiler ise çok güzel eş ve iş fırsatları yakalarlar. Diğer bir yoruma göre ise kişinin çok büyük bir düşmana sahip olduğunu ve o kimsenin uygun bir fırsatta büyük yaralar açacak bir hamle yapacağına da delalet eder.

Rüyada Erkek Bebek Doğurduğunu Görmek

Keder içinde geçecek zamanlara ve gelecek kötü haberlere işaret eder. Bekar bir bayan rüyasında erkek bebek doğurursa kısmetleri kapanır, hamile bir bayan bu rüyayı görürse kız bebek sahibi olur.

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Yeni doğmuş bir erkek bebek görmek kişinin çok kısa bir süre içinde alacağı üzücü bir habere işaret eder. İlkokul çağında bir erkek çocuk görmek ise kişinin ilim, irfan sahibi olduğuna ve güç kazanacağına anlamlandırılır. Rüyada Kuran-ı Kerim okuyan bir erkek çocuk görmek ise rüya sahibinin büyük bir günahından dolayı tövbe edip, Allah’a sığınacağına yorumlanır. Rüyasında erkek bebek gören kişi başka bir yoruma göre tüm dileklerine kavuşur ve evlenmemiş bir kimse ise pek çok talibe sahip olur ve hayırlı bir evlilik gerçekleştirir. Henüz yeni doğup, kundağa sarılmış bir erkek bebek ise kişinin başına çok büyük bir belanın geleceği yönünde tabir edilir.

Rüyada Erkek Bebek Sahibi Olmak

Bekar kimseler için çok iyi ve zengin bir eşe sahip olmaya yorulur. Genel olarak sağlıklı bir ömre ve huzurlu bir hayata yorumlanan rüya, öte yandan ufak tefek aksiliklere ve kazalara da işaret eder. Erkek için malın, mülkün artmasına, kadınlar için de zengin bir eşe sahip olmaya işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Erkek Bebek Sevmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019