Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Erkek Arkadaşını Görmek

Rüyada Erkek Arkadaşını Görmek

Rüyada erkek arkadaşını görmek, kişinin sevilen ve sayılan biri olduğuna ve evli ise ailesine bağlı, hayırlı evlat sahibi olan kimse olduğuna işarettir. Rüyada erkek arkadaş görmek bekar kimseler için çıkacak yeni bir kısmete yorumlanırken, aynı zamanda aile kurmaya ve mutlu bir geleceğe de delalet eder.

Rüyada Erkek Arkadaş İle Tartışmak

Rüya sahibinin kendisini ifade etmekte güçlük çektiğini ve bu yüzden ilişkilerinde sorun yaşadığını tabir eder. Aile içinde küskünlüklerin ve kırgınlıkların olduğunu ve öte yandan kişinin geçmişe bağlı yaşaması nedeniyle bazı sorunların yaşanacağını da haber verir. Erkek arkadaşı ile tartıştığını gören bekar bir bayan ise, bu durumda kısmetlerine engel olan birinin varlığına delalettir.

Rüyada Erkek Arkadaşla Yürümek

Geleceğe dair atılacak güzel bir adıma, yeni bir kişi ile tanışmaya ve kısmetlerin artmasına yorumlanır. Erkek arkadaşı ile gezdiğini gören kişi evli bir bayansa eşiyle tartışır, bekar biri ise iyi bir eş adayı ile tanışır. Yeni bir eve taşınmaya ve yeni bir işe girmeye de işaret eder.

Rüyada Erkek Arkadaş İle Öpüşmek

Güzel bir habere, yapılacak büyük bir sürprize ve değeri yüksek bir hediyeye yorumlanır. Evli bir kimse erkek arkadaşı ile öpüştüğünü görüyorsa eşiyle yeniden aşk yaşar ve birlikleri güçlenir. Rüya sahibinin ailesine ve eşine sadık biri olduğuna da işaret eder.

Rüyada Erkek Arkadaşını Görmek Psikolojik Yorumu

Kişilerin gerçek yaşamlarındaki ilişkilerinden kaynaklanan simgesel bir rüyadır ve sevdiği kişiyi rüyasında görmek normal olarak kabul edilir. Bir kimse rüyasında erkek arkadaşını görüyorsa ona özlem duyduğu ve gönülden bağlı olduğu şeklinde yorumlanmalıdır. Gün içinde sevgili ile yapılan görüşmeler ve konuşmalar rüyalarda da o kişiyi görmemize neden olur. Erkek arkadaş görmek kişinin özel hayatı ile ilgili düşüncelerinin ve hislerinin simgesel halidir ve olağan sayılan rüyalardan biridir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Erkek Arkadaşını Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019