Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Elinin Kesildiğini Görmek

Rüyada Elinin Kesildiğini Görmek

Rüyada elinin kesildiğini görmek, kişinin haram mal yemesine, hırsızlık yapmasına veya üzerine vazife olmayan konularda bilgi sahibi olmaya çalışıp, insanların huzurunu bozmasına delalet eder. Rüyada ellerinin büyük bir kısmının kesildiğini gören kişi, dinini kaybeder veya doğru yoldan ayrılır. Bu tarz rüyalar genellikle manevi anlamda çöküşlere, kişinin dini olarak değer kaybetmesine, dünyaya meyledip ahireti tamamen unutmaya ve dünya zevkleri peşinde koşup, dünya hırsı ile dolu olmaya işarettir. Rüyada elinin çaprazlama kesildiğini gören kişi, büyük bir günah işler. Bu tarz rüya yapacağınız kötü ameller sonucunda Allah’ın gazabına uğrayacağınıza ve hem dünyanızı hem de ahiretini karartacağınıza işarettir.

Rüyada Ayağının Kesildiğini Görmek

Rüyada ayağı kesilen kişi, günah işlenen yerlere gider ve orada kendisine uygun olmayan kişilerle karşılaşır. Rüyada ayağın kesilmesi bazen de ayağı ile yanlış yollara gitmeye, faydasız ilimle meşgul olmaya, boş işler peşinde koşturmaya delalet eder. Rüyada ayağı ile beraber elin de kesilmesi, dinde zayıflığa, kişinin dini dünyasının bozulmasına, ahiretin bozulmasına, hidayetten sonra sapkınlığa ve kötü ahlaka işaret eder. Rüyada kişinin ayağının kopması, uğranılacak zarara, meşakkat çekmeye, iş hayatında büyük sorumluluklar almaya ve büyük günahlar işlemeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Ayak Parmaklarının Kesildiğini Görmek

Rüyada ayak parmakları kesilen kişi, iyi amellerin yanında kötü işler de yapar. Bu rüya bazen sonunda pişman olsanız da bazı günahları yapmaktan vazgeçmediğinizi ve bu günahlar sonucunda sıkıntı yaşadığınızı göstermektedir. Rüyada ayak parmaklarını bir kısmı kopan kişi istediği yolculuğa çıkamaz. Ayak parmaklarının kopması bazen de gurbete gidip orada konaklamaya işarettir.

Rüyada Elin Kesildiğini Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada eli kesilen kişi, gerçek hayatta hasis ve cimri bir karaktere sahiptir. Bu rüya sizin malınızı paylaşmaktan ve yardım etmekten hoşlanmadığınızı gösterir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Elinin Kesildiğini Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019