Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Elbise Giymek

Rüyada Elbise Giymek

Rüyada elbise giymek, rüya sahibinin, iş hayatında çok iyi çalışmalara girişeceğine, bu çalışmalardan çok büyük başarı sağlayarak yeni işlere girme cesareti kazanacağına ve çok büyük paraya ve mala sahip olacağına alamet edilir. Aynı zamanda, aile hayatında çok iyi ve hayırlı bir kişi ile evlenip çok mutlu, huzurlu ve sağlıklı günler geçirileceğine işaret edilir.

Rüyada elbise giydiğini gören kişinin, iş hayatında başarı kazanmak için çok büyük sıkıntılara gireceğine ve bu yüzden sağlığından olacağına ve çok üzüntü duyacağına delalet edilir.

Rüyada Mavi Elbise Giymek

Rüyada mavi elbise giymek, rüya sahibinin, sosyal hayatında ya da eğitim hayatında gerçekleştirmek için büyük çaba sarfettiği ve neredeyse bu amaç ile yaşadığı hayallerine ve bu hayallerinin çok zor bile olsa bir gün gerçekleşeceğine tabir edilir.

Rüyada Siyah Elbise Giymek

Rüyada siyah elbise giymek, rüyayı gören kişinin, çok saygıdeğer, hoşgörülü ve anlayışlı bir kişi olduğuna ve bu sayede herkes tarafından sevilip sayıldığına alamet edilir. Aynı zamanda, aile hayatında maddi ya da manevi sıkıntılar yüzünden ortaya çıkan sorunlara yorumlanır.

Rüyada Pembe Elbise Giymek

Rüyada pembe renkli elbise giydiğini gören kişinin, günlük koşuşturmaca içerisinde sağlığına dikkat etmemesinden ötürü vücudunda grip ya da nezle gibi küçük ve çok ağır olmayan hastalıkların baş gösterdiğine tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Elbise Giymek

Rüyada kırmızı renk elbise giyen kişinin, aile hayatında ve iş hayatında yaşadığı büyük sorunlardan ve çok sıkıntılı zamanlar geçirmesinden dolayı beden olarak çok yorulduğuna ve bu durumun çeşitli hastalıklara kapı araladığına delalet edilir.

Rüyada Beyaz Elbise Giymek

Rüyada beyaz renk elbise giymek rüya sahibinin, çok iyi niyetli ve temiz kalpli bir insan olduğuna tabir edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Elbise Giymek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019