Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Elbise Giymeden Gezmek

Rüyada Elbise Giymeden Gezmek

Rüyada elbise giymeden gezmek, itibarlı, herkesin takdir edip iltifat yağdırdığı biri olunduğunu bildirir. Kişinin manevi hayatındaki temizliğe, yüceliğe işaret ederken, içi dışı bir tabir edilen insanlardan olunduğunu da ifade eder. Elbise giymeden gezen kişinin kötülükten uzak duran, daima kendisini, ailesini, değerlerini koruyarak hareket ettiğini, Allah’ın yarattığı her canlıya ihtimam gösterdiğini delalet eder. Kendi rızası ile soyunup gezen kişiler yaptıkları her şeyden gurur duyacaklar ve çocuklarına da güzel bir miras bırakacaklar demektir. Dünya işlerinde olduğu kadar ahiret hayatına yönelik her türlü ibadeti de harfiyen yerine getirmek için uğraşıldığına, anne ve babanın hayattayken rızasını alacak şekilde yaşandığına yorumlanır. Biri tarafından zorla soyunduğunu ve soyunuk gezmekten utandığını görmek ise yapılan bir işten ya da söylenen bir sözden ötürü pişmanlık içinde olmak manasındadır.

Rüyada Elbise Giymeyen Kadın Görmek

Tanıdığı bir kadını, avret yerleri de açıkta olacak şekilde görmek, o kimse hakkında duyulacak bir iftiraya veya bu kişiye yapılan büyük bir haksızlığa şahit olmak anlamına gelir. Tanımadığı bir kadını bu şekilde soyunuk görmek birine minnet duymak zorunda kalmak, borç istemek veya yardım almak suretiyle o kimseye karşı bir mahcubiyet içinde olmak demektir. Avret yerleri kapalı, yarı  giyinmemiş bir kadın görmek ise, eşi tarafından hürmet görmeye, aradaki sevginin daim olacağına alamettir.

Rüyada Elbise Giymeyen Erkek Görmek

Bekar bayanlar için evlenecekleri kişinin kendilerine her zaman, her koşulda kol kanat gereceğine, kimseye ezdirmeyeceğine ve bir dediğini ikiletmeyeceğine yorulur. Kederli günleri arkada bırakmak, hürriyetine kavuşarak yeni başlangıçlar yapmak, mahkemesi olanlar için beraat haberi ile mutluluktan ağlamak anlamına gelir.

Rüyada Elbise Giymeyerek Gezmenin Psikolojik Yorumu

Kişisel konularda bir aydınlanma yaşanacağını ve elde edilen tecrübeler sayesinde kişinin kendisinde bazı yeni özellikler keşfedeceğine yorumlanır. Soyunarak gezmek üstündeki yüklerden, saklanan sırlardan kurtulmak istendiğini de gösterir ve radikal bir değişim için heves duyulduğunu ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Elbise Giymeden Gezmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019