Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Dünyayı Görmek

Rüyada Dünyayı Görmek

Rüyada dünyayı görmek, pek çok şekilde tabir edilebilir. Rüyanın yorumu, kişinin uykusunda dünyayı ne şekilde ve nasıl gördüğüne bağlı olarak değişik şekillerde yapılar. Rüya sahibinin uykusunda salt yani tek başına dünyayı görmesi, yaradılışında doğurganlık ve koruma içgüdüsü taşıyan anneye, eşe ya da kız çocuğuna yorulur ve rüyanın genel yorumu bu şekilde yapılır.

Rüyada Dünyayı Uzaydan Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşama karşı deneyim elde etmesine vesile olacak olaylarla karşılaşacağına bu sayede hayata daha başka bir pencereden bakma yeteneğine sahip olacağına ve yaşamın başka halleriyle de yüzleşeceğine alamet eder. Rüya sahibinin tabiri caizse üçüncü gözünün açılacağı anlamına gelir.

Rüyada Dünyayı Kurtarmak

Rüyayı gören kişinin insanların gönlünü kazanacak, saygısına nail olacak ve takdire şayan görülecek işler yapacağına bu sayede toplumda bir adım daha öne çıkacağına, ilerleyeceğine ve el üstünde tutulma şansına hâsıl olacağına rivayet edilir.

Rüyada Dünyayı Su Bastığını Görmek

Rüyada dünyayı su bastığını görmek o yerde meydana gelecek ucuzluğa dolayısıyla da bolluğa, berekete ve zenginliğe işaret eder. Alım gücünün çoğalmasına, dünya nimetlerinin daha kolay ulaşılır hale gelmesine ve insanların refah düzeyinin de artmasına delalet eder.

Rüyada Dünyayı Gezmek

Rüyayı gören kişinin kendisini hayallerine, amaçlarına ve hedeflerine yakınlaştıracak yollar bulacağına ve fırsatlar elde edeceğine yorulur. Rüya sahibinin gözünü yükseklere diktiğine, bu konuda da son derece kararlı olduğuna tabir edilir ve hayır olarak değerlendirilir.

Rüyada Dünyayı Karanlık Görmek

İyi değildir ve şanssızlık yaşamaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin içini karartacak, moralini bozacak, suratının asılmasına neden olacak bazı musibetli olaylar yaşayacağına, tüm umutlarını, neşesini ve huzurunu yitireceğine tabir edilir. Rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağı anlamına gelir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Dünyayı Görmek ile ilgili yorum yap




Copyright © Rüya Tabirleri - 2019