Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Düğününü Görmek

Rüyada Düğününü Görmek

Rüyada düğününü görmek, rüyayı gören kişinin, çok uzakta yaşayan, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiden çok acı verici ve herkesi çok üzecek bir ölüm haberi ya da uzun bir süre önce yakalanmış olunan bir hastalık haberi alacağına, bu haber yüzünden iş hayatından ve sosyal hayatından elini eteğini çekeceğine ve uzunca bir süre kendisine gelemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Düğününü Kaçırmak

Rüya sahibinin, içinde bulunduğu kötü durumdan ötürü kendisini suçlu hissettiğine, çok büyük bir üzüntü duyduğuna, yaşadığı stres ve sıkıntıdan ötürü neredeyse hasta olacağına ve bu durumdan kurtulmak için dinlenip kendisini toparlaması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Düğününü Tekrar Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayan rüya sahibinin, bu mutluluklar vesilesi ile yeni ve daha büyük mutluluklar yaşayacağına, çok huzurlu ve güzel bir yuvaya sahip olacağına ve her zaman işi ile ve ailesi ile ilgili olacağına alamet eder.

Rüyada Yakınının Düğününü Görmek

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında çok güzel şeyler yaşayacağına,  büyük mutluluklar göreceğine, çok hayırlı ve güzel haberler alacağına, bu haberlerden alınan destek ile girilen işten çok büyük başarılar kazanacağına ve mal ve mülk sahibi oluacağına rivayet eder.

Rüyada Sevdiğinin Düğününü Görmek

Çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, çok büyük bir yıkım yaşayacağına, bu yıkımdan ötürü çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, yaşadıklarından ötürü çok stres ve baskı altında kalacağına ve neredeyse daha kötü durumlara düşeceğine delalet eder.

Rüyada Arkadaşının Düğününü Görmek

Çok uzun zamandan beri büyük üzüntüler yaşayan rüya sahibinin, çok zor zamanlar geçirmesine rağmen kendisini toparlayacağına ve atacağı her adımda daha güzel ve iyi çalışmalar gerçekleştireceğine yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Düğününü Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019