Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Düğün Yapmak

Rüyada Düğün Yapmak

Rüyada düğün yapmak, her türlü üzüntünün giderileceğine, ev içinde mutluluğun artacağına, üstlenilen işlerde üstün başarı göstermeye ve iyi haberler almaya yorumlanır. Düğün yapmak kişinin aşk hayatındaki ani değişikliklere işaret ettiği gibi, evlilik teklif etmeye veya almaya da alamettir. Yuva kurmanın, çocuk sahibi olmanın ve sevilen insanla yakın zamanda kavuşmanın işareti olan rüya, sevgi dolu günlerin habercisidir. Düğün yapmak aile büyüklerinin onayını alarak, hayır dualarıyla çıkılacak yola, girişilecek işlere de tabir edilir. Kalabalık misafirler ağırlamanın ve ev içinde neşe dolu muhabbetlerin yapılacağının alameti olan rüya, hem eğlenceli, hem de ilginç bir sürece girildiğini gösterirken, iş alanında da beklenmedik bir terfi ile geleceğini güvence altına almak manasındadır.

Rüyada Başkasının Düğününe Gitmek

Sevilen birinin düğününde bulunmak, o kimseyle beraber bir işe girmek, ortaklık kurmak, yola çıkmak ya da bu kimsenin özel hayatındaki olumlu gelişmelere tanık olarak mutluluk duymak manasındadır. Rüya sahibinin yapacağı bir yardımla sevdiği bir insana duygu dolu anlar yaşatacağını da bildirir. Müjde içeren haberlerin geleceği, keyifli, neşe dolu, mutlu günler geçirileceği anlamına da gelir.

Rüyada Düğün Görmek

Genel olarak iyiye, hayra ve güzelliklere yorumlanan rüya, kalbin ferahlayacağına, kişinin üzerindeki uğursuzluğun, mutsuzluğun nihayet son bulacağına, yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına da yorumlanır. Faal geçecek günleri haber veren rüya flört edenlerin artık ilişkilerine resmiyet kazandıracağına, yurt dışında yaşayan akrabalardan gelecek iyi haberlere de delalet eder. Her açından tamama ermek, olgunlaşmak, mutluluk yaşamak, sorunsuz yürüyen ilişkiler yürütmek demek olduğu gibi, küsülen, kırgınlık duyulan insanlarla da karşılıklı adımlar atarak aradaki soğukluğun giderileceğini ifade eder.

Rüyada Düğün Yapmanın Psikolojik Yorumu

İç huzurun simgesi olan rüya, neşeli ve mutlu hissedildiğinin ifadesidir. Rüya sahibi çevresine moral kaynağı olan, her zaman olaylara iyi yanından bakmak isteyen biri olduğu gibi, insanlara duyduğu sevginin de, saygının da karşılığını almaktan dolayı şükran duyuyor demektir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Düğün Yapmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019