Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Düğün Hazırlığı Yapmak

Rüyada Düğün Hazırlığı Yapmak

Rüyada düğün hazırlığı yapmak, sosyal yaşantıda meydana gelecek önemli gelişmelere işaret ettiği gibi, kişinin uzun süredir elde etmek için uğraştığı bir işin de sonuna gelindiğini tabir eder. Rüyasında düğün hazırlığı yapan kişi bekarsa evlenir, evli ise de çocuk sahibi olur ve müjdeli haberler alır.

Rüyada Düğünde Oynamak

Çok büyük bir sevinç yaşanacağına ve kişinin hayatının tamamen değişeceğine, mutlu bir beraberliğe, bekarlar için şanslı bir tanışmaya ve aile kurmaya da işaret eder. Mezuniyete, nişana ve mutluluk verici kutlamalara da tabir edilen rüya genellikle hayırlara vesiledir. Neşeli, tasasız günlerin yaşanacağını müjdeler.

Rüyada Düğün Görmek

Aile içinde olacak ani gelişmelere, kişinin borçlarını ödemek için ailesinden veya yakınlarından destek görmesine, bazı durumlarda sorumlulukları yerine getirmek konusunda yeteri kadar çaba gösterilmediğine yorumlanır. Kişi başkasının düğününe gitmiş ise, ailesinin kendisine ihtiyaç duyduğunu, yardım etmesi gereken insanlar olduğunu işaret eder. Tanımadığı birinin düğününe giden kimse ise hayır duaları alır ve anne babası ondan memnun kalır.

Rüyada Düğün Davetiyesi Görmek

Rüya sahibi hasta ise iyileşir, sağlık dolu bir hayat sürer. Düğün davetiyesi gören ev değiştirir, çevresi yenilenir ve evli ise bir evlat sahibi olur.

Rüyada Düğün Alışverişi Yapmak

Kazancın çok bol olacağına ve içinde bulunulan yılda kişinin tüm hayallerini arka arkaya gerçekleştireceğine yorumlanır. Yaşlı kimseler için evlatlarından göreceği saygıya ve hürmete de delalet olan rüya aynı zamanda aile bağlarının da çok sıkı olduğuna tabir edilir.

Rüyada Düğün Hazırlığı Yapmak Psikolojik Yorumu

Evlenmek üzere olan kişilerin gördüğü rüyalar arasındadır. Gün içinde düğünleri için yapacakları hazırlık üzerine kafa yoran ve araştırmalar yapan, sürekli olarak düğün ile ilgili şeyler düşünen kişiler rüyalarında da düğün hazırlığı yaparlar. Öte yandan, evlenmek isteyen ancak hayat arkadaşını bulamadığı için bir türlü evlenemeyen kişilerin de bilinçaltlarından kaynaklanan bir bastırılmış duygunun rüyada ortaya çıkmasıdır. Arzu edilen olaylar veya yaşanamamış olan hayaller rüyalarda da sembolik şekilde görülürler.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Düğün Hazırlığı Yapmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019