Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Düğün Hazırlığı Görmek

Rüyada Düğün Hazırlığı Görmek

Rüyada düğün hazırlığı görmek, bekarlar için evliliğe, evli olanlar için de beklenmedik ani, güzel haberler almaya alamettir. Kişinin hayatının şen şakrak devam edeceğine ve geçmişte yaşanılan sıkıntılardan sonra nihayet yüzünün güleceğine yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda ailesinin karşı çıktığı biri ile evlenmek niyetinde olan kişinin sonunda ailesini ikna etmesi üzerine hızlı bir şekilde evlenme hazırlığı yapacağı, evliliğinde de herkesi kıskandıracak bir mutluluk yakalayacağı anlamına gelir. Çocuklarının sünnetini yapmak, kutlamalara katılmak ve renkli bir hayata sahip olmak şeklinde de yorumlanır Genellikle kişiyi sevince boğan haberler almanın da alametidir.

Rüyada Düğün Hazırlığı Yapmak

Düğün hazırlığı ile benzer yorumlanır ve kişinin hayatında önemli gelişmelerin olacağı, müjdeli haberler alacağı yeni bir dönemin başladığını, dertlerinden, hastalıklarından kurtulan rüya sahibinin bundan sonraki hayatında daha müreffeh bir şekilde yaşayacağını, aile içindeki kırgınlık durumlarının da son bulacağını tabir eder. Evli kişiler için eşleri ile aralarındaki aşkın ve bağlılığın artması sonucu çok güzel günler geçirileceğine yorumlanır.

Rüyada Başkalarının Düğün Hazırlığına Yardım Etmek

Bazı konularda rüya sahibinin çok aceleci davrandığını ve bu tutumu yüzünden önemli fırsatları kaçırabileceğini işaret eder. Tanıdığı kişilerin düğün hazırlığına yardım edenler sevap işlerler ve büyüklerinin hayır dualarını alırlar. Özellikle yakın çevresinde sıkıntılı kişiler olan ve onlara yardım eden rüya sahibinin başının sıkıştığı bir zamanda o kimselerden yardım göreceğini, hayatında hiçbir işinde çok büyük sıkıntılar yaşamadan ilerleyeceğini de alamet eder.

Rüyada Düğün Hazırlığı Görmenin Psikolojik Yorumu

Evlenmeyen ya da çıkan bazı engeller karşısında evlilikten dönenlerin bilinçaltlarında hala o olayları düşündüklerine ve üzüntü duyduklarına, yaşadıkları kırık aşk hikayelerinden sonra başka biri ile yakınlaşmaya cesaret edemediklerine, istedikleri gibi duygusal bir hayata sahip olamayıp, aile kurmakta zorlandıklarına işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Düğün Hazırlığı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019