Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Düğün Evi Görmek

Rüyada Düğün Evi Görmek

Rüyada düğün evi görmek, neşe dolu kalabalıklara, haneye gelecek ve kişiyi sevince boğacak dostlara yorumlanır. Akrabanın, arkadaşların eksik olmadığı yoğun kalabalıkların dışında görücü gelmesi veya nişan yapmak manasına da gelen rüya, kısmetin açılmasına müjde verir. Bekar olan veya bekar çocuğu olanlar için sürpriz bir nikaha da işaret eden rüya, tekdüzelikten kurtulmanın, hayatın iyi yanlarını keşfetmenin, her açıdan iyi hissetmenin işaretidir. Düğün evi görenin evinde yokluk olmaz ve para sıkıntısı çekmez. Nasibin, rızkın artacağına haber veren rüya, iş arayanlar için müjdeli haberlerin yakın olduğunu, gelecek planları yapanların ayaklarına kadar gelecek fırsatlar sayesinde hayatlarını diledikleri yönde şekillendireceklerini delalet eder. Kişinin gücünü ve iradesini kanıtlayacağını, bu dönemde girişken halleri ile yöneticilerin dikkatini çekeceğini ve beklemediği bir göreve atanarak yepyeni başlangıçlar yapacağını bildirir.

Rüyada Düğün Evine Gitmek

Başkasının düğün evine gittiğini görmek, iyi bir çevreye sahip olmak, her dertte, sıkıntıda yakın arkadaşları, akrabaları yanında bulmak demektir. Rüya sahibinin gönlünde yatan kimseyle güzel bir yuva kuracağını, muradına kavuşacağı gibi, sağlıklı ve bahtı açık evlatları olacağını gösterir. Yaşlılar için torun haberi alarak bir anda sevinçten ağlayacaklarını bildiren rüya, hayırlı kısmetlerin ve kesilmeyen nasibin de ifadesidir.

Rüyada Düğün Evi Temizlemek

Kalbini ferahlatacak haberler alan rüya sahibinin bir anda cesaret bulup, hayatında ani değişiklikler yapacağını bildirir. Yeni bir iş bulmak ya da kendi işini kurmak için aile büyükleriyle konuşacak olan rüya sahibinin gereken desteği bulacağını ve moralinin yerine geleceğini ifade eder. Sorunsuz, sakin ve huzurlu bir dönemin haberini veren rüya, kısa bir tatilin de tabiridir.

Rüyada Düğün Evi Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaşanmamış, yarım kalmış düşlerin ifadesidir. Genellikle aşk hayatında kalp kırıklıkları ve derin izler bırakan ayrılıklar yaşayan kimselerin yaşadığı üzüntünün, çektikleri acının tabiridir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Düğün Evi Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019