Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Dua Görmek

Rüyada Dua Görmek

Rüyada dua görmek, çok makbul ve hayırlı olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hedeflerini gerçekleştireceğine, başarılarını arttıracağına, terfi edeceğine, kendisine bolluk, bereket, kazanç ve uğur getirecek işlere gireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açılacağına, elinin bollaşacağına, geçim derdinin biteceğine ve bu sayede kişinin rahatlık içinde bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Dua Okumak

Rüyayı gören kişinin tövbelerinin kabul olacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, kazancının çoğalacağına, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, sıkıntılarının, sorunlarının ve dertlerinin biteceğine alamet eder.

Rüyada Dua Eden Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatının olumlu yönde değişeceğine, problemlerinin çözüleceğine, eline geçecek güzel fırsatlar sayesinde ihtiyaçlarını çok daha kolay şekilde karşılamaya başlayacağına ve yeni kazanç kapılarına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Dua Dinlemek

Rüyayı gören kişinin kurtuluşu olarak kabul edilir ve rüya sahibinin mutlu, başarılı ve huzurlu olması için ihtiyacı olan şifaya kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Kazalardan, belalardan ve kötülüklerden korunmaya ve güvende olmaya tabir edilir.

Rüyada Dua Yazmak

Rüyayı gören kişinin okul hayatından başlayarak meslek ve özel hayatında da çok başarılı olacağına işaret eder. Rüya sahibinin okur yazar kimse olacağına, yüksek diploma alacağına ve iyi bir tahsil yapacağına alamet eder.

Rüyada Dua Yazılı Kâğıt Görmek

Rüyayı gören kişinin korkularından, kuruntularından ve içini kemiren, kafasını meşgul eden soru işaretlerinden kurtulacağına, daha isabetli kararlar alacağına, daha mantıklı ve akıllı işler yapacağına bu sayede de huzuru bulacağına rivayet edilir.

Rüyada Dua Eden Kadın Görmek

Rüyayı gören kişiyi koruyan, kollayan, onun için iyi dileklerde bulunan ve asla onu başkalarına karşı ezdirmeyen bir kadının varlığı üzerinden açıklanır ve bu kadının rüya sahibini çok sevdiği anlamına gelir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Dua Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019