Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Dua Almak

Rüyada Dua Almak

Rüyada dua almak, kişi için çok mutluluk verici ve hayırlara vesile olan bir rüyadır. Özellikle anne ve babasının çok memnun olduğu, sürekli hayır duaları ettiği bir evlat olunduğuna işaret olan rüya, Allah katında da kişinin yaptığı her işin karşılığının çok güzel olacağını, kazancında önemli artışlar yaşanacağını ve rızkı bol bir insan haline geleceğini, elini attığı her işte muvaffak olacağını bildirir.

Rüyada Annesinden Dua Almak

Anneden alınan dua kişinin cennetlik biri olduğuna, herkese merhametle davrandığına ve kul hakkından uzak, harama asla el sürmeden yaşayarak dini anlamda kurallara uygun, inancı doğrultusunda bir hayat sürdüğüne, ailesinin saygısını ve sevgisini kazandığı gibi, yaptığı hayır işlerinden dolayı da bol dua alacağını bildirir. Allah katında makbul, sevileni, sevabı bol ve ahirete de yatırım yapan biri olarak kabul göreceğini işaret eder.

Rüyada Hayır Duası Almak

Birine iyilikte bulunduğu için hayır duası aldığını görmek tüm dertlerin bir anda son bulması anlamına gelir ve müjde dolu, kişiyi sevince boğacak harika haberlerin alınacağı güzel bir dönemi bildirir. Ahiret için çalışan ve dünya işlerinde de başka insanlara yardım etmek için elinden gelen her şeyi yapan, asla büyüklenmeyen ve sahip olduklarıyla övünmeyen, geliri az veya yoksul kişilerin eğitimlerinde destek veren rüya sahibinin aldığı dualarla hayatını her zaman sorunsuz geçireceğini ve hastalıklardan da muaf olacağını bildirir. Hayırlı bir rüyadır ve büyük mutluluklara alamet eder.

Rüyada Dua Almanın Psikolojik Yorumu

İnancı kuvvetli, kurallarla yaşayan, her zaman iyi bir insan olmak ve erdemli biri haline gelmek için çabalayan, kendisini ve eğitimini bir adım daha donanımlı hale getirmek için uğraşan kişilerin psikolojilerini yansıtır. Hareketlerinde aşırıya kaçmayan ve sosyal ortamlarda bulunmak yerine daha çok kendi başına olmaktan hoşlanan, derin düşüncelere dalan ve felsefeye ilgi duyan insanların ruh hallerine de işarettir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Dua Almak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019