Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Domuz Eti Yemek

Rüyada Domuz Eti Yemek

Rüyada domuz eti yemek, iyi değildir. Rüyayı gören kişinin hatalı ve yanlış işler yapacağı anlamına gelir. Kişi, daha önce hiç yapmadığı işlere girecek ve iyi niyetlerini bir an olsun bir tarafa atarak, kendisinden hiç beklenmeyecek yollara girerek kazanç elde etmeye çalışacak demektir. Rüya sahibinin kendisinin de hayret edeceği adımlar atacağına ve hak yolundan ayrılarak günahlı ve yasak işler yapacağına delalet eder.

Rüyada Domuz Eti Yediğini Görmek

Rüyasında domuz eti yediğini gören kişinin doğruları şaşacak demektir. Yani rüya sahibinin dine aykırı davranacağı, Allah’ın yasakladıklarına meyil edeceği, dünya yaşantısına fazla kapılarak ahiret inancını da boşlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Domuz Eti Yemek ve Kusmak

Rüya sahibinin hatalarının, kusurlarının ve eksiklerinin farkına varacağına, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine ve nefsini terbiye etmek için kendini dini vecibelere adayacağına ve her gün Kuran’ı Kerim okuyarak teselli olacağına yorulur.

Rüyada Bilmeden Domuz Eti Yemek

İftiraya ve haksızlığa uğramaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin günahı olmaksızın kötü bir işin içine çekileceğine ve iyi niyetlerinin kurbanı olacağına alamet eder. Rüya sahibinin bu durumu hazmetmesi de biraz zaman alacak demektir.

Rüyada Pişmiş Domuz Eti Yemek

Rüyada domuz eti ne türlü olursa olsun yenmesi iyi şekilde tabir edilmez. Rüya sahibinin gaflet içine düşeceğine, şeytanın aklına uyacağına, daha fazla zenginlik elde etmek için de hak olmayan kararları uygulayacağına işaret eder.

Rüyada Çiğ Domuz Eti Yemek

Rüyayı gören kişinin adına leke sürülmesine ve toplum içinde bıraktığı iyi intibaının zarar görmesine neden olacak hareketlerde bulunacağına bu durumun da kariyeri üzerinde kötü etkileri olacağına delalet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Domuz Eti Yemek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019