Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Domates Yemek

Rüyada Domates Yemek

Rüyada domates yemek, iki şekilde tabir edilir. Mevsiminde görülen domates iş hayatında çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük paralar kazanılacağına ve bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine alamet eder. Eğer domates mevsimi dışında görülürse üzüntülü günlerin yaklaşmakta olduğuna, çok büyük sıkıntıların iş hayatını rayından çıkaracağına ve hastalıkların başlayacağına delalet eder.

Rüyada Domates Görmek

Çalışma hayatında yapılacak başarılı işler sayesinde çok iyi yerlere gelmeye, büyük paralar kazanmaya, kaçan fırsatların çok daha büyüklerini elde etmeye ve bolluk ve bereket içinde yaşamaya rivayet eder.

Rüyada Domates Yediğini Görmek

Başarı kazanılacağına, hayat içerisinde çok mutlu olunacağına ve iş yerinde üst düzeyde bir terfi alınacağına tabir eder.

Rüyada Kırmızı Domates Yemek

Eğer rüyada kırmızı domates yenilmiş ise, altın gibi değerli varlıkların elde edileceğine yorulur.

Rüyada Domates Ekmek Yemek

Hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, iş ile ilgili tüm sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, endişelerin ve üzüntülerin Allah’ın izni ile son bulacağına ve çok güzel ve hayırlı işler ile meşgul olup herhangi sorun yaşamamaya rivayet eder.

Rüyada Domates Turşusu Yemek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında sorunlar ile başa çıkmak zorunda kalacağına ve sıkıntıların uzunca bir süre devam edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin, çok düzgün bir kişi olmasına rağmen bir anda değişeceğine ve kötülük yapmaya, insanları ezmeye ve kırmaya başlayacağına, hırsızlık yapacağına ve insanların haklarını çalacağına tabir eder.

Rüyada Domates Salatalık Yemek

Alınan güzel ve mutluluk verici haberler ile mutlu olurken hiç beklenmedik, kötü ve sorun yaratacak olaylar ile karşılaşacağına, rüyayı gören kişinin çok yüksek olan moralini düşüreceğine ve neşesini ve hevesini alıp götüreceğine delalet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Domates Yemek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019