Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Domates Toplamak

Rüyada Domates Toplamak

Rüyada domates toplamak, kişinin beklenmedik şekilde karşılaşacağı bir kısmete yorulurken aynı zamanda aile için de hayırlı gelişmeler yaşanacağına işarettir. Bir tarladan domates topladığını gören kişi çok büyük işlere imza atar ve işlerini büyütür. Bir bahçe içinde domates toplamak ise kişinin hanesinden bir kimsenin resmi makamlarda işe gireceğine yorulur.

Rüyada Yeşil Domates Toplamak

Yeşil, olgunlaşmamış domates toplamak haram mala ve paraya işaret edeceği gibi, kişinin acele ettiğini ve henüz zamanı gelmeyen işlerle uğraşıp zarara uğrayacağını gösterir. Yeşil domates toplayan kişi beklediğini bulamaz ve hayal kırıklığı yaşar. Ticaret ile uğraşıyorsa, işleri ters döner ve ortağı varsa ayrılır.

Rüyada Domates Satmak

Feraha kavuşmaya ve beklenen bir haberin gelmesine yorumlanır. Çok sayıda domates satan kişinin kazancı da o denli çok olur. Rüyasında domates satan kişi uğraşlarının ve çabalarının sonucunu alır. Sözü dinlenen bir kimseye ve itibara da yorumlanır. Domates satmak bazı yorumlarda ise sıkıntıya delalettir ve kişinin sevdiklerinden dolayı büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağı anlamına gelir. Domates satan kişi elde ettiklerini alnının teri ile kazanır ve kazancından yardıma ihtiyacı olanlara da yardımlarda bulunur. Salih ve iyi yürekli bir kimseden görülecek bir desteğe de tabir olur.

Rüyada Domates Görmek

İki şekilde yorumlanır. Domatesler güzel ve olgun ise gelecek güzel bir habere ve kısmete yorumlanır. Domatesin güzelliği yaşanacak olan olayın da daha güzel olmasına yorumlanır. Ekşi domates görmek ise tatsız bir olay yaşanacağını ve kişinin ağzının tadının da bozulup, huzurunun kaçacağına yorumlanır. Diğer yoruma göre ise domates görmek sıkıntıya yorulur ve kişinin para kaybına uğrayacağını, ruhen de sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Mevsimi içinde domates görmek kişinin bereketli bir iş sezonu geçireceğine ve malının, mülkünün artacağına yorumlanırken, mevsimsiz görülen domates kişinin yanlış yollara sapacağını ve eline geçen her şeyi boş hayaller uğruna kaybedeceğine, yanlış yatırımlar yapacağına tabir olur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Domates Toplamak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019