Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Dişinin Çıkması

Rüyada Dişinin Çıkması

Rüyada dişinin çıkması, rüyayı gören kişinin, iş hayatında kazandığı parayı ve malı, pek hayırlı olmayan ve kar sağlamayacak yerlere harcayacağına, bu yüzden çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, çok büyük üzüntüler ile karşılaşacağına ve yaptığı bu hatalardan büyük pişmanlık duyacağına ve bu sebeple sevdiklerine çok zor zamanlar yaşatacağına alamet eder.

Rüyada Dişinin Çıkması ve Kanaması

İş hayatında ve aile hayatında çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalan ve hiçbir şekilde kimseden yardım görmeyen ve bu yüzden çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, çok büyük çabalar göstermesine, sürekli yeni çıkış yolları aramasına rağmen bir türlü bu sorunlardan kurtulamayacağına, girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına ve daha büyük sıkıntılara gireceğine rivayet eder.

Rüyada Azı Dişinin Çıkması

Dişlerin rüya sahibinin akrabalarını işaret etmesinden yola çıkarak; rüya sahibinin babası ile ilgili çok kötü haberler alacağına, aile hayatında çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden birinin hasta olması sebebiyle çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve zor günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Dişinin Düşmesi

Rüya sahibinin, çok zor zamanlar geçireceğine, çok kötü günler yaşayacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine, çok sevdiği insanların sırtını döneceklerine ve hastalıkların baş göstereceğine işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, üzüntülerden ve sıkıntılardan başını bir türlü kaldıramayacağına alamet eder.

Rüyada Diş Dökülmesi

Rüyada diş, rüya sahibinin akrabalarına işaret ettiği için;  diş dökülmesi de rüyayı gören kişinin akrabalarından birisinin ölümüne rivayet eder. Rüyayı gören kişinin, çok sevdiği aile büyüklerinden birinin, yakın bir zaman içinde vefat edeceğine, aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve uzun bir süre kimsenin kendine gelemeyeceğine yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Dişinin Çıkması ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019