Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Deve Kesmek

Rüyada Deve Kesmek

Rüyada deve kesmek, bulunduğunuz yerde çok nüfuzlu ve zengin bir kimsenin ölmesine ve insanların onun malından ve zenginliğinden istifade etmelerine yorumlanmaktadır. Bazı alimlere göre bu rüya aslında çok iyi ve karakterli olan bir adamın saygınlığını kaybetmesine veya insanların ona yeteri kadar ilgi göstermemelerine işarettir. Rüyada büyük ve güçlü bir deveyi kesen kişi, malını kaybeder veya bu rüya hastalanmasına işaret eder. Kestiği deveyi yerde görmek, yakında sizi üzecek bir olayla karşılaşmanıza ve sıkıntı içinde bulunmanıza yorumlanır. Rüyada başkasının deve kesmesi suçsuz bir insan suç isnat etmeye veya iftira atmaya, kişinin masum insanlara eziyet etmesine işarettir.

Rüyada Deve Kesip Etini Dağıtmak

Rüyada kesilen devenin etini dağıtmak insanlara ikramlarda bulunmaya ve güzel ameller işlemeye işarettir. Bu rüya bazen de mal varlığınızdan ve kazandıklarınızdan yardıma muhtaç kişilere de vermeniz gerektiğini söyleyen, zekat ve sadaka konusunda daha dikkatli olmanız gerektiği konusunda uyarıda bulunan bir rüyadır. Rüyada deve eti genellikle mal ve şöhrettir. Helal yollardan kesilmiş deve etinden yemek, ün kazanmaya ve şöhret bulmaya kişinin zenginleşmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Deveyi Kesilmiş Görmek

Rüyada kesilmiş bir deve görmek, zulmedilmiş veya suçsuz yere hakkına girilmiş bir adama işarettir. Bazen de bu rüya tanıdığınız çok kudretli ve güçlü bir adamın ölümüne işaret eder. Kesilmiş deve kaybedilmiş veya boşa gitmiş maldır. Para harcamaya ve kişinin boşa vakit geçirmesine de yorumlanabilmektedir.

Rüyada Deve Kesmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya, kendinize çok büyük ve ulaşılmaz hedefler koyduğunuzu ve bu nedenle de çoğu kez hayatınızı sıkıntı içinde geçirdiğinizi göstermektedir. Deve kesmek psikolojik olarak, genellikle küçük şeylerle ilgilenmeyen ve gözünü daima daha büyük ve gösterişli olana, üne ve şöhrete diken kimselerin gördükleri bir rüyadır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Deve Kesmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019