Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Dereotu Görmek

Rüyada Dereotu Görmek

Rüyada dereotu görmek, o yılın ucuzluk, bolluk ve bereket içinde geçeceğine işarettir. Rüyasında bu bitkiyi gören kişi tüm yıl boyunca sıkıntı yüzü görmez. Yine bu rüya sağlıklı olmaya, nimetlerin çokluğun ve isteklere ulaşmaya da işarettir.

Rüyada Dereotu Yemek

Rüyada yenilen dereotu genellikle sağlıktır. Eğer bir hastalığınız varsa bundan şifa bulmaya işarettir. Rüyada dereotu yiyen bir kişi güzel bir ömre sahip olur. Bu rüya korkulandan emin olmaktır. Yine bu rüya salih bir eştir. Eşinizden göreceğiniz vefa, ondan size ulaşacak hayır anlamlarına da gelir.

Rüyada Pazardan Dereotu Satın Aldığını Görmek

Rüyada pazardan dereotu alan kişi sağlıklı olur ve o yıl kolay kolay hastalanmaz. Yine bu rüya çekilecek sıkıntılardan sonra ulaşılacak nimettir. Kısa bir çileden sonra bereketli ve güzel günlerin gelmesine delalet eder. Yine bu rüya bazı yorumculara göre işlerinde zarar etmek, çalışma hayatınızda karşılaşacağınız problemler anlamına da gelebilmektedir.

Rüyada Tarladan Dereotu Topladığını Görmek 

Bu rüyayı gören kişi gireceği işlerde hep güzel sonuçlar alır. Yine bu rüya yeni ve hayırlı başlangıçlara, çalışma hayatında mutlu olmaya, yükselmeye başarılı olmaya da işaret eder.

Rüyada Sarı Dereotu Görmek

Rüyada görülen sarı rengi genellikle hastalıklarla ilgilidir. O nedenle rüyasında sarı dereotu gören ufak hastalıklara tutulur. Bu rüya arkadaşlarla arayı bozmaya veya küslüğe de işaret eder.

Rüyada dereotu görmek, sahip olunacak mala mülke veya hayırlı dosta, umduğundan fazlasını elde etmeye delalet eder.

Rüyada Dereotu Pişirmek

Rüyasında dereotu yemeği yaptığını gören her ortamda ön plana geçer. Yine bu rüya herkesin takdirini kazanmaya, iş hayatında çok başarılı olmaya, yaratıcı fikirlere ve mutluluğu da delalet eder. Rüyada Dereotu Satmak

Bu rüyayı gören kişi tez zamanda hayırlı bir haber alır. Yine bu rüya iyi bir adamdan görülecek menfaattir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Dereotu Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019