Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Deney Görmek

Rüyada Deney Görmek

Rüyada deney görmek, hiçbir bilgisi olmadığı halde bir işe girişen rüya sahibinin pek çok zorlukla karşılaşacağına ve daha önceden tecrübesi olmadığı için çok sayıda yanlış yapacağına, beklediği kazancın aksine elindeki parayı da bu iş için harcayarak, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına alamettir. Pahalı bir tecrübe edinmek manasına da gelen rüya, kişi için açılacak yeni yolların pek çok risk taşıdığına, her fırsata balıklama atlamak yerine, olayları ve zamanı doğru değerlendirmek gerektiğine, kafasına göre hareket etmekten vazgeçerek, ailesine ve aklına güvendiği kimselere danışarak hareket etmesi gerektiğine dair uyarı olarak da ele alınmalıdır. Deney görenlerin düşmanları saman altından su yürüttüklerinden dolayı, kişinin başına gelecek kötülükleri önceden sezmekte zorlanacağını da bildirir. Sonuç alınmayan bir işte hayal kurmaya devam etmenin ve vakti yanlış şekilde harcamanın da alametidir.

Rüyada Deney Faresi Görmek

Haksızlığa uğramak, kötü niyetli insanlar tarafından kullanılmak ve yanlış bir aşka düşmek şeklinde tabir edilir. Kişinin hiç aklına gelmeyen durumlarla karşı karşıya kalacağına, hayatının idaresini kaybetmesiyle beraber olayların peş peşe olumsuz şekilde sonuçlanacağını ve başkalarının elinde kukla haline geleceğine delalettir. Deney faresi görenler, işyerlerinde arkalarından kuyu kazan, kişinin hak ettiği ücreti ve kıdemi almasında engel yaratan kimselerin varlığına da alamettir.

Rüyada Deney Yaptığını Görmek

Kötü günler geçirenler için yeni bir çıkış kapısı aralanacağına ve kişinin önüne çıkacak olan bu fırsatı doğru şekilde değerlendirmek için çok titiz davranması gerektiğine dair bir uyarıdır. Bir laboratuvarda deney yaptığını görmek ise bilim alanında çalışmaya, üniversitelerde akademisyen olmaya veya yapılan akademik çalışmalar ile büyük kitleler tarafından ünlenip, tanınmaya yorumlanır.

Rüyada Deney Görmenin Psikolojik Yorumu

Zaaflarından kurtulamayan ve kendisini sürekli olarak aşağılayan, komplekslerine yenik düşen, çevresindeki insanların dürüstlüğünden şüphe duyan, herkese karşı aşırı mesafeli davranmak zorunda hisseden kişilerin, ikircikli ruh hallerini ve tedirgin durumlarını işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Deney Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019