Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Değerli Taş Görmek

Rüyada Değerli Taş Görmek

Rüyada değerli taş görmek, çok büyük bir şansa sahip olunacağına ve özellikle maddi anlamda kişinin bile daha önce düşlemediği kadar büyük bir servete sahip olacağına alamet eden müjdeli bir rüyadır. Görülen değerli taşın mahiyetine göre anlamlandırılması gerektiği gibi, aynı zamanda diğer rüya durumlarıyla beraber de yorumlanmalıdır. Değerli taş, bekar kimseler için çok saygın, itibar sahibi, herkesin beğendiği ve sevdiği önemli biriyle, bazen de ün sahibi bir kişi ile evlilik yapmak, iş ortaklığına girmek ve büyük bir şirketin, kurumun başında olmak anlamlarına gelir. Yöneticiliğin, kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde çıkmanın ve şan, şöhret sahibi olarak ülke çapında tanınacak işler yapmanın da alameti olarak görülebilir.

Rüyada Elmas Görmek

Elmas temiz bir kalbe ve iyi niyete, İslami olarak ehil olmaya, düşkünlere yardım etmeye ve anne baba rızası alan kişinin her işte başarı elde etmesine, Hac seyahatine ve kul hakkı yenmeden, alın teri ile kazanılan paralar sonunda büyük bir zenginliğe kavuşmanın işaretidir. Kişiye mutluluk ve huzur getirecek büyük bir aşkın işareti de olan rüya evli kişiler için sevgi dolu, merhametli ve vefalı kız çocuklarına sahip olmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Pırlanta Görmek

Evlilik kararına ve aynı zamanda büyük bir yatırım için kolları sıvayan rüya sahibinin karşısına daha da büyük bir fırsatın çıkacağına, kader çarkının kişiden yana döneceğine, her konuda şansının yanında olması nedeni ile başarı elde edeceğine alamettir. Bu rüyayı gören kişiler maddi anlamda asla dara düşmezler ve sağlıkları da çok uzun yıllar boyunca bozulmaz. Herkesin imreneceği bir hayata kavuşmak ve kıskanılmak anlamlarına da gelir.

Rüyada Değerli Taş Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin saygınlık kazanmak isteyişine ve içindeki lider ruhu ortaya çıkarmak için fırsat kolladığına, özgürlüğünü elde tutmak için sürekli başkaldırdığına, yerleşik bir hayata sahip olamadığına ve ruhsal yalnızlık çektiğine işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Değerli Taş Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019