Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Davet Edilmek

Rüyada Davet Edilmek

Rüyada davet edilmek, teklif almak manasına gelir ve pek çok şekilde kişinin sürprizlerle karşılaşacağı bir dönemin haberini verir. Davet edilen yer veya mekan hatırlanıyorsa yorumu o şekilde yapmak uygun olur. Genel olarak yapılan işlerle gündeme gelmek, elde edilen başarıların göz doldurması neticesinde terfi almak gibi anlamlara gelen rüya, kişinin makam ve mevki sahibi olacağına, gelecekte nüfuzlu biri olarak anılacağına delalettir. Düğün dernek yapmak, kız vermek ya da kız istemeye gitmek demek olduğu gibi, bekar kişiler için düzenli bir hayata geçişin, kendi ailelerini kuracaklarının müjdesini de verir. Sağlıklı, eğlenceli ve keyif dolu bir hayata sahip olmak, akrabalarla, sevilen kişilerle ve dostlarla birlikte ağız tadı içinde bir ömür geçirmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Düğüne Davet Edilmek

Tanıdık birinin düğününe telefonla davet edildiğini görmek, ani bir haber alınacağına ve şaşkınlık yaşanacağına yorumlanır. Genellikle kötüye yorulmaz ama beklenmedik gelişmelere işarettir. Bir davetiye alarak düğüne çağrıldığını görmek ise eski dostlarla araya mesafe gireceğine, ya rüya sahibinin ya da arkadaşlarının şehir değiştirmesi üzerine görüşmelerin azalacağına tabir edilir. Bekar birinin düğüne davet edilmesi beğeneninin çok olduğuna ve kısmetli biri olacağına delalettir.

Rüyada Yemeğe Davet Edilmek

Sahip olunan kazancın katlanarak artmasına vesile olacak bir girişim yapılacağına yahut ortaklık teklifi alınacağına işarettir. Çok kısmetli olunduğunu haber veren rüya gönül ilişkilerinde mutluluğun, tatminin, gururlanmanın ve duyulan sevginin karşılığını en güzel hallerde almanın ifadesidir. Kalabalık bir yemeğe davet edilmek herkesin gözünü üstüne çekecek işler yapmak, dış görünüş ile de insanları etkilemek manasındadır.

Rüyada Davet Edilmenin Psikolojik Yorumu

Sosyal mecralarda kendine yer edinmek ve bu şekilde hayatını canlandırmak isteyen kişilerin gün içinde yalnız kalmamak için çabaladıklarını gösterir. Arkadaşlıklardan, eğlenceli ortamlardan ve kalabalıktan hoşlanan, yalnızlığı sevmeyen ve tek başına mutsuz hisseden insanların ifadesidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Davet Edilmek ile ilgili yorumlar

esma: Merhabalar ben normal hayatta şu an konuşmadığım bir erkek arkadaşımı gördüm kendisi ile ilk görüntülü sohbet ettik ben evimizin salonunda annemleydim o ise yanında iki arkadaşı ile taksideydi kıştı yani üstünde siyah bir kaban vardı konuşmadan sonra onunla buluştum beni konsere davet etti bende onların arkdas grubundaki tek kız olacağımı söyledim ve reddetti kibar bir şekilde daha sonrasında uyandım. Normal hayatta konuşmuyoruz şu an ama bu rüya beni çok etkiledi yorumlarsanız sevinirim

Rüyada Davet Edilmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019