Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Darılmak

Rüyada Darılmak

Rüyada darılmak, kişinin düşünceleri konusunda anlaşılamadığı için kendini mutsuz ve bir başına kalmış hissettiğine delalet eder. İş hayatında ve sosyal hayat içinde haksızlıklara ve hayal kırıklığına uğranılacağına da işaret eder. Gereksiz bir şeyden dolayı haksız bir şekilde yargılanacağına ve çok üzüleceğine alamet eder. Aynı zamanda, büyük sıkıntılar çekileceğine ve maddi olarak çok kayıp verileceğine yorumlanır.

Rüyada Anneye Darılmak

İş hayatındaki yerinin ve öneminin azalması sebebiyle kişinin ticaret hayatında çok geri plana düşmesi şeklinde tabir edilir. Ele geçen kazancın gün geçtikçe daha da azalacağına, hanedeki ve işyerindeki bereketin azalacağına, sıkıntıların ve sorunların artacağına ve hayal edilen şeylere verilen onca emeğe rağmen kavuşulamayacağına alamet eder.

Rüyada Babaya Darılmak

Yaşanacak olan bir yanlış anlaşılma sebebi ile rüya sahibinin çok üzüleceğine, bu durumun çok uzun bir zaman boyunca devam edeceğine ve ele geçen kazancın ve bulunulan mevkinin yitirileceğine yorumlanır. Ayrıca, aile hayatında çok kötü ve sıkıntılı günlerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Sevgiliye Darılmak

Kişinin, geçmişte yaşadıklarını hala unutamıyor olması yüzünden epey acı çekeğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, isteklerine ve hayallerine kavuşamayacağına, uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyada Birine Darılmak

Cesaret edip yüzleşemediği bazı sorunlardan ötürü kişinin çok takıntılı bir ruh haline bürüneceğine, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına ve içinde bin türlü sıkıntının hüküm süreceğine işaret eder.

Rüyada Küsmek Darılmak

İşlerinin günden güne daha sıkıntılı ve sorunlu bir duruma düşeceğine, büyük tartışmalar yaşanacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Darılmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019