Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Dalgalı Denizde Yüzmek

Rüyada Dalgalı Denizde Yüzmek

Rüyada dalgalı denizde yüzmek, rüya sahibinin hayatının gel gitlerle dolu olacağını, işlerinde düzensizlik ve sorunlarla boğuşacağını, hayat boyu her zaman çok çetin mücadeleler vermek zorunda kalacağını simgeler. Aynı zamanda kişinin boyunu aşan işlere bulaştığını ve bu nedenle bir türlü refaha kavuşamayacağını, sabırlı davranması gerektiğini tabir eder. Dalgalı denizde yüzdüğünü gören kişi evli ise boşanma veya ayrılık durumları yaşar. Bekar kişiler içinse kısmetlerinin kapanması ve şanssızlıklarla karşılaşmak anlamlarına gelir. Dalgalı denizde yüzmek genellikle iyiye yorulmaz ve keder dolu günlere, maddi açıdan sıkıntılı zamanlara, hastalıklara ve alınacak kötü haberlere yorumlanır.

Rüyada Durgun Denizde Yüzmek

Mutlu günlere işaret eden rüya, kişinin arzu ettiği bir hayat süreceğine ve ailesinde birlik ve düzenin sürekliliğine delalet eder. Durgun ve temiz bir denizde yüzen kişi maddi açıdan da oldukça rahat bir yaşama sahip olur. İşsiz kimseler için yeni ve güzel bir iş fırsatı elde edileceğine yorumlanan rüya, kavgalı ve tartışmalı ilişkiler yaşayanların da barışacaklarını, düşmanı olanların da onlara üstün geleceğini simgeler. İslami açıdan kişinin huşu içinde bir ibadet hayatı süreceğine ve sevabı bol bir hayata sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada Yüzdüğünü Görmek

Kişinin toplum tarafından takdir edilen bir ilim insanı olmasına, kudretli ve şerefli bir hayat süreceğine işaret eder. Yüzdükten sonra sahile çıktığını gören kimse ise eğitimini yarıda bırakır, iş sahibi ise iş değişikliği yapar. Rüyada yüzdüğünü görmek İslami açıdan kişinin inancının güçlü olmasına da yorulur.  Rüyada denizde değil de karada yüzdüğünü gören veya yüzerken korktuğunu hisseden kimse ise illegal bir işe karışıp hapse girer.

Rüyada Dalgalı Denizde Yüzmek Psikolojik Yorumu

İstediği gibi bir hayata sahip olamayan ve sürekli olarak mücadele etmek zorunda kalan kişiler rüyalarında sembolik olarak dalgalı denizde yüzdüklerini görürler. Karmaşık bir ruh halini de işaret eden rüya, işleri bozulan kişilerde de sıklıkla görülür.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Dalgalı Denizde Yüzmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019