Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Çörek Görmek

Rüyada Çörek Görmek

Rüyada çörek görmek, şans olarak değerlendirilir ve rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda mutlu olacağı şeklinde tabir edilir. Sorunların bitmesi, güzel ve mutlu günlerin gelmesi, ağız tadının yerinde olması anlamına gelir. Hayırlı haberler duymak ve sevinmek şeklinde de yorumlanır. Rüyada çörek görmek, bereketli olacak kazanca, helal ekmeğe, şifa bulmaya ve hayattan yana memnun olmaya işaret eder.

Rüyada Çörek Almak

Rüyasında çörek aldığını gören kişi anne ve babasının ya da kendisine çok güvenen bir yakınının maddi anlamda kendisine yardımcı olması sayesinde bir iş kuracağına delalet eder. Rüya sahibi, yakın zamanda kendi işinin başına geçecek demektir.

Rüyada Çörek Pişirmek

Rüya sahibinin yakın zamanda elinin bolluğa kavuşacağına ve cebinin para göreceğine tabir edilir. Geçim sıkıntısı ve huzursuzluklar bitiyor diye değerlendirilir.

Rüyada Çörek Yapmak

Rüyada çörek yaptığını gören kişinin rüyası,  mesleğinde çok iyi bir mevkie geleceğine, çok başarılı olup, kazancının artacağına işaret eder. Kişi, bu sayede geleceği için karlı yatırımlar yapma imkânına kavuşacaktır.

Rüyada Çörek Yemek

Rüya sahibinin hayatı ile ilgili büyük bir değişiklik yapmaya karar vereceğine ve bunu aile büyüklerine açıp, onların da rızasını isteyeceğine delalet eder. Bu değişiklik rüya sahibine kısmet ve uğur getirecektir.

Rüyada Sıcak Çörek Görmek

Rüyasında sıcak çörek gören kişi, hayatı boyunca elini attığı her işi başarıyla tamamlayacak ve iş bitirme özelliği sayesinde işinde önemli bir kişi olup, yöneticilerinin gözbebeği haline gelecek demektir.

Rüyada Çörek Otu Görmek

Rüyada çörek otu görmek çok hayırlıdır, helal yollardan kazanılmış temiz nimet olarak değerlendilirken aynı zamanda da, bahtın ve geleceğin açık olduğu anlamına gelir. Kişigönül rahatlığı ve neşesi sayesinde güzel bir hayat sürecek, hiçbir önemli hastalığa yakalanmayacaktır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çörek Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019