Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Çocuk Elbisesi Görmek

Rüyada Çocuk Elbisesi Görmek

Rüyada çocuk elbisesi görmek, hayırlı bir iş için hazırlığa başlamak demektir ve çocuğunu evlendirmek, bekar kimselerin kendi nişan veya söz kesilme törenleri için alışveriş yapacak olmaları anlamına gelir. Çocuk elbisesi özellikle evli bayanlarda beklenmedik, sürpriz bir hamilelik haberiyle ev içinde büyük sevince neden olacaklarını, kişinin ailesinin de mutluluktan gözyaşı dökeceklerini ifade eder. Desenli çocuk elbisesi kız çocuk sahibi olmaya, mavi çocuk elbisesi erkek bebeğe, siyah çocuk elbisesi ise, hamilelikte bazı sorunlar yaşansa da sonunda sağlıklı bir bebek dünyaya getirmeye yorumlanır. Kahverengi çocuk elbisesi görmek kişinin sağlığında oluşan bazı sorunların ev içinde üzüntü yaratacağına, eşine ve çocuklarına gereken önemi bir süre gösteremediği için kişinin moralinin bozulacağına tabir edilir. Yırtık çocuk elbisesi görenler evlatlarının ergenlik dönemlerinde fikir çatışmaları, tartışmalar ve ilişkilerde soğukluk yaşarlar. Eski çocuk elbisesi ise eğitim dönemindeki kimselerin sınıf tekrarına veya mezuniyetlerinin ertelenmesine neden olacak olumsuz olaylara yorumlanır.

Rüyada Çocuk Elbisesi Almak

Tüm sıkıntıları hafifleten, kişinin kalbine esenlik veren güzel gelişmeleri, uzaklardan gelecek iyi haberleri ifade eder. Özlenen insanlara kavuşmak, sevdiği insanla görüşmek, özlemini çektiği hayatı yaşamak demektir. Kız çocuk elbisesi aldığını görmek yakın akrabalardan birinin düğününe katılmak, kalabalık ortamlarda eğlenceli, keyifli zamanlar geçirip üzerindeki stresten kurtulmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Erkek Çocuk Elbisesi Görmek

Rüya sahibinin özellikle ailesinin yaptığı işlerle gurur duyacağını ve evlatlarının başarılarını göreceğini, verdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak memnuniyet duyacağını işaret eder. İş konusunda çok kısmetli olunduğu için yapılan her seçimin kişiye başarı getireceğini delalet eder.

Rüyada Çocuk Elbisesi Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin çocuklarına çok büyük bir sevgi ve bağlılık içinde olduğuna, hayatını onlara adadığına, ailesini koruyup, kollamak için büyük çaba sarf ettiğini bildirir. Çocuk elbisesi kişinin aile kurma hevesini de temsil ettiği gibi, bayanlar için evlat sahibi olmak şeklinde de yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çocuk Elbisesi Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019