Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Çocuğunun Olması

Rüyada Çocuğunun Olması

Rüyada çocuğunun olması, müjdeli bir habere ve başınıza gelecek mutlu bir olaya işarettir. Rüyada erkek çocuğu olan kişi, hiç beklemediği bir yerden güzel bir haber alır. Erkek çocuk dünya hayatının nimetlerine, zevk ve sefaya yaşamaya, istek ve arzuların gerçekleşmesine işarettir. Rüyada hamile olduğunu ve erkek çocuğunun doğduğunu gören kişinin duası kabul olur. Rüyada kız çocuğu ise müjdeli havadislerdir. Hamilelik sonrası kız çocuğu olan kişi, gerçek hayatında büyük bir mutluluk ve sevinç yaşar. Aynı zamanda böyle bir rüya, işinizin gücünüz rast gideceğine, bekarlar için evliliğe, evliler için hayırlı ve güzel bir çocuğa yorumlanır.

Rüyada Doğum Yapmak

Rüyasında doğum sıkıntıları içinde bulunup, sonunda bir bebeğinin olduğunu gören kişi, üzüntüden sonra ferahlığa ulaşarak dünyevi sıkıntılardan kurtulur. Doğum yapmak bir arzunuzun gerçekleşmesidir. Rüyasında doğum yaptığınızı fakat hala hamile olduğunuzu görmeniz, bir isteğinizin gerçekleşeceğine diğer bir arzunuzun da yakın zamanda yerine geleceğine delalet eder. Rüyada hastanede doğum yapmak, işleriniz için yardım alacağınıza ve size belirli konularda yol gösterecek kudretli ve güçlü bir adamla arkadaş olacağınıza işarettir. Bir erkeğin doğum yapması hayra yorulmaz. Sıkıntı ve üzüntü anlamına gelir.

Rüyada Bebek Düşürdüğünü Görmek

Rüyasında bebek düşüren kişi, gerçek hayatta bir sıkıntıya maruz kalır. Bu rüya özellikle öğrenciler için eğitim hayatlarında zorluklarla mücadele edeceklerine veya sınavlarında başarılı olamayacaklarına işarettir. Rüyada erkek bebek düşürmek sıkıntıdan kurtulmakken kız çocuk düşürmek ise bir bela anlamına gelir.

Rüyada Çocuğunun Olmasının Psikolojik Tabiri

Rüyada çocuğu olan kişi, gerçek hayatında merhameti bol ve cömert bir insandır. Bu rüya içinizdeki şefkate ve mutluluğa yorumlanır. Aynı zamanda rüyasında çocuğu olduğunu gören kişi, bir aile ve yuva özlemi içindedir ve bilinçaltında yoğun bir evlenme arzusu vardır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çocuğunun Olması ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019