Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Çiş Yaptığını Görmek

Rüyada Çiş Yaptığını Görmek

Rüyada çiş yaptığını görmek, zenginliğe alamettir. Rüya sahibinin eline bir miktar para geçecek veya kazancı artacaktır. Rüya sahibi fakir ise, maddi açıdan daha rahatlayacaktır. Rüyada çiş yapmak, gurbette olanlar için vatana dönüş anlamına gelir. Gelişecek olaylar rüya sahibinin memleketine dönmesi için bahane olacaktır. Ancak rüya sahibi tacir ise, ticari hayatında zarar görecektir.

Rüyada Büyük Çişini Yaptığını Görmek

Rüyada büyük çişini yaptığını gören kimse, mal sahibi olur. Bu mal rüya sahibine oldukça fayda getirecektir. Onu kullanarak, kiralayarak, satarak bir menfaat elde edecektir. Kısacası rüya sahibine fazlasıyla getirisi olacaktır. Aynı zamanda rüyada büyük çiş görmek, özgürlük anlamına gelir. Kısıtlamaların olduğu yerden bir uzaklaşma söz konusu olacaktır.

Rüyada Altına Kaka Yaptığını Görmek

Rüyada altına kaka yaptığını görmek, altınla tabir olunur. Rüya sahibi, sahibi olduğu altının borsada değerlenmesi ile servetini artırır ve zenginleşir. Bir başka yorumla rüyada altına kaka yapmak, mala yorumlanır. Kişi elde ettiği kazanç ile ailesine bakma görevini üstlenecektir. Çünkü ailenin tek para kazanan kişisi olacaktır.

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet gören kimse, hayatında kendisine yük olan, ilerlemesini engelleyen veya yavaşlatan şeyleri yaşantısından çıkarır. Üzerindeki gereksiz fazlalık olan şeyleri atar. Bunlar çevresindeki insanlar olabilir, eşyalar veya sağladığı menfaatler olabilir. Rüyada tuvalete girdiğini görmek, bunları yapabilmek için gerekli adımları atmaya işaret eder. Rüya sahibi artık harekete geçme aşamasındadır.

Rüyada Kaka Yapmak

Rüyada kaka yapmak, iş dünyasında yaşanacak yeni gelişmelere işaret eder. Rüya sahibi iş hayatında güzel sonuçlar doğuracak olaylar yaşayacaktır. İş yerinde terfi ederek hem manevi hem de maddi anlamda yükselme yaşayacaktır. Ya da yaptıklarıyla fark edilecek ve yeni bir iş teklifi alacaktır. Rüya sahibi sıkıntılarından kurtulur ve ferahlar.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çiş Yaptığını Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019