Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Çikolata Yediğini Görmek

Rüyada Çikolata Yediğini Görmek

Rüyada çikolata yediğini görmek, sağlığa ve huzura işaret eder. Rüya sahibi üzüntülerinden arınıp güzel günlere doğru yönelişe geçer. Aynı zamanda rüyada çikolata yemek, mutluluğa, enerjiye delalet eder. Rüya sahibi bir çok ilişkide bulunacak ve bir yerlere gelebilmek için menfaat sağlamaya çalışacaktır. Rüya sahibi kafasını dinlemek üzere bir yere gidecektir. Bulunduğu ortamdan uzaklaşıp kendisine vakit ayırır.

Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada çikolata görmek, yeni bir aşk anlamına gelir. Rüya sahibi, tam istediği özellikleri olan biri ile tanışacak ve onunla güzel bir ilişkisi olacak. Cinsel istek ve arzu yükselecek, birbirlerine büyük bir bağlılık duyacaklardır. Ancak ilişki çok uzun sürmeyecek, karşı taraftan gelecek bazı davranışlar ilişkinin kısa sürmesine bir sebep olacaktır.

Rüyada Çikolata Almak

Rüyada çikolata aldığını gören kimsenin hayatında yeni gelişmeler yaşanır. Rüya sahibinin yeni arayışlara girmesi onu daha önce tatmadığı zevklere yönlendirecektir. İlk kez karşılaştığı şeylerin etkisinden kurtulamayacaktır. Böylece her şeyden çabuk sıkılan ve sahip olduğu şeyin değerini bilmeden hemen kaybedecektir. Ancak bunların hepsi hayatına bir tecrübe katacaktır.

Rüyada Pasta Yemek

Rüyada pasta yemek, bir düğüne veya eğlenceli aktivitelere işaret eder. Rüya sahibi, yakın birisinin evlilik haberini alacak ve onun düğününe katılacaktır. Arkadaşları ile güzel vakit geçirecek, uzun süredir görmediği dostlarını tekrar görme imkanı bulacaktır. Aile ile olan bağlar güçlenecek, onlara karşı vefa duygusunu gösterecektir.

Rüyada Dondurma Yemek

Rüyada dondurma yemek, başarı ile yorumlanır. Rüya sahibi isteyip başarmak için uğraştığı işlerde başarılı sonuçlar alacaktır. Ancak eriyen dondurma yediğini gören kimse, hayatını acele yaşar. Bir çok şeyin aynı anda olmasını ister ancak bunun mümkün olmadığı durumlarda istekleri de gerçekleşmemiş olacak ve üzüntü yaşayacaktır. Rüya sahibinin adımlarını daha dikkatli ve olgun atması gerekir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çikolata Yediğini Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019