Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Çekirdek Çitlemek

Rüyada Çekirdek Çitlemek

Rüyada çekirdek çitlemek, rüya sahibinin etrafında sürekli dedikodu yapan ve hayatını boş işlerle geçiren kişiler bulunur. Bu tür bir çevreye sahip olması nedeni ile kişi istemediği durumlar içine girer ve onlara uyduğu için kendi ailesinde ve arkadaş çevresinde de huzursuzluklar yaşar. Rüyasında çekirdek çitleyen kişilerin iş yaşamlarında da ağızlarını sıkı tutamamaları nedeniyle pek çok sıkıntı yaşamaları söz konusu olurken, hoş olmayan davranışlarda bulunup, kırıcı, gereksiz dedikodular yapmalarından dolayı da uyarı almalarına alamettir. Başkalarının hayatları ile çok fazla ilgilenen kişileri ve aşırı merak nedeniyle sürekli başını derde sokan kişileri de işaret eder.

Rüyada Çekirdek Yemek

Çekirdek çitlemek ile benzer yorumlanır ve rüya sahibinin sürekli başkalarının gıyabında konuştuğunu, işyerinde adil davranmadığını ve işine geldiği gibi davrandığını da bildirir. Çekirdek yediğini gören kişiler yapılan haksızlıklara ses çıkarmadıkları için kendilerine yapılan haksız ve adaletsiz durumlarda da yalnız kalır ve yanlarında kimseyi bulamazlar. Bu rüya sahte arkadaşlıklara sahip olunduğunu ve olaylara yüzeysel yaklaşıldığını da bildirir.

Rüyada Çekirdek Görmek

Çekirdek kısmet ve hayırlı gelişmelere yorumlanır ve rüya sahibi için henüz olgunlaşmamış fırsatlara delalettir. Çekirdek görmek azim ve sabır sonucunda kişinin her işte başarılı olacağını ancak beklemesi gerektiğini de bildirir. Küçük girişimlerde bulunulacağına, zamanı gelmeden önce birtakım işlere girişilmemesi gerektiği konusunda da uyarıda bulunur. Çekirdek görmek bekar kimseler için aile kurma özlemi olarak da tabir edilir ve evli kimseler için de evlat sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Çekirdek Çitlemenin Psikolojik Yorumu

Ufak şeyleri fazlasıyla dert eden ve her şeyi büyüten kişileri simgeleyen rüya, aile içinde kişinin kendisini ön plana çıkarmak istediğini ve arkadaşlık ilişkilerinde de sürekli liderlik rolüne büründüğünü belirtir. Çekirdek çitlemek aynı zamanda yerli yersiz konuşan, üstüne vazife olmayan olaylara karışan, çevresi tarafından sevimsiz bulunan kişilerin ruh halini de ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çekirdek Çitlemek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019