Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Çamura Batmak

Rüyada Çamura Batmak

Rüyada çamura batmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok büyük beklentiler ile girilen bir işten çok büyük bir sıkıntı ile çıkılacağına, gerçekleştirilmek istenen büyük hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine ve hayatında çok endişeli hallere düşeceğine alamet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşacağına, bu durumdan çok büyük rahatsızlık duyacağına ancak bu durumun üzerinde fazla durmaması gerektiğine rivayet eder.

Rüyada Çamura Battığına Görmek

Hırslı bir kişi olan rüya sahibinin, iş hayatına dalarak ailesini unuttuğuna ve onları önemsemediğine, sağlığını bile bu uğurda bozduğuna, ibadet etmek yerinde açgözlülük yaparak daha çok para kazanmaya çalıştığına, bu yüzden Allah yolundan çıkıp başka yollara saparak dünyayı, kendisini seven herkese tercih ettiğine ve en sonunda ailesini de sağlığını da kaybedeceğine yorulur.

Rüyada Çamura Batmak ve Çıkmak

İş hayatında ve aile hayatında yaşanacak kötü durumların sona ereceğine, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına, üzüntülerin sevince dönüşeceğine ve hastalıkların son bulacağına işaret eder.

Rüyada Çamura Batmış Araba Görmek

Rüya sahibinin, yakın bir arkadaşının başını belaya sokan ve çok büyük üzüntü ve endişe duymasına sebep olan bir sorun için, yüklü miktarda bir para yardımında bulunacağına, bu yardımın ardından arkadaşının rahat bir nefes alacağına ve aralarının çok daha iyi olacağına ve daha sıkı fıkı olacakların tabir eder.

Rüyada Çamura Batmadan Yürümek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok iyi ve çok büyük işlere imza atacağına, kazandığı başarılar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine, daha sonra kendisine gelen teklifler sayesinde çok daha yüksek kademelerde çalışmaya başlamasına yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çamura Batmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019