Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Camdan Atlamak

Rüyada Camdan Atlamak

Rüyada camdan atlamak, gören kişinin kendisini tehlikelere atmasına ve bazı konularda endişe, korku duymasına işarettir. Camdan atlamak kişinin zarara uğraması, maddi veya manevi konularda başarısızlık yaşaması anlamına da gelmektedir. Rüyada pencere camı görmek, kırılmaya veya üzülmeye, bazen de pencere camı, boş heveslere, çabuk bitecek, boş işler peşinde koşmaya yorumlanır. Rüyada yüksek bir binanın camından atlayan kişi bir belaya uğrar. Evin camından aşağıyı seyretmek, bir yolculuğa çıkmanıza veya bir tatile ihtiyacınız olduğuna işarettir.

Rüyada Cam Görmek

Rüyada cam görmek, sırların açığa çıkmasına, gizlenen şeylerin ifşa olmasına işarettir. Rüyada cam gören kimse, hayatını boş işler peşinde geçirir. Cam saydamdır ve şeffaftır. Çabuk kırılır ve bu nedenle de geçicidir. Bu yüzden rüyasında cam gören kişinin kalbi kırılır. Bazen de bu rüya, gören kişinin geçici hevesler peşinde koşmasına kendisine faydası olmayan ilim öğrenmesine, yaşamının büyük bölümünü hayırsız işler yaparak veya yarar getirmeyecek kişilerle arkadaş olarak geçirmesine yorumlanır.

Rüyada Pencereye Cam Taktırmak

Rüyada pencereye cam taktıran kimse, doğru olmayan bir haber alır. Bu rüya asılsız sözlere, arkanızdan konuşan birtakım adamlar yüzünden sıkıntı çekeceğinize işarettir. Bazen de böyle bir rüya, kişinin kendisine çeki düzen vermesine ve hatalarını bırakıp doğru yola erişmesine delalet eder. Rüyasında cam kıran kimse, dostlarını bir bir kaybedeceği hareketlerde bulunur. Rüyasında pencere camının kırılıp her tarafı kapladığını görmeniz, bazı haberler duyup bu haberlerin aslının olmadığını anlamanıza işaret eder.

Rüyada Camdan Atlamanın Psikolojik Tabiri

Rüyada camdan atlayan kimse, iç dünyasında birtakım huzursuzluklar yaşar ve korkularından ve endişelerinden kurtulmayı bazen de yaşadığı mekânı terk ederek tüm sorunlardan uzaklaşmayı arzu eder. Bu rüya, psikolojik olarak tatminsizliğe ve karamsar bir ruh haline de yorumlanabilmektedir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Camdan Atlamak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019