Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Çamaşır Sermek

Rüyada Çamaşır Sermek

Rüyada çamaşır sermek, eşinizle aranızda çıkacak bazı fikir ayrılıkların işarettir. Bu rüyayı gören kimse eşi ile veya eğer bekârsa sevgilisi ile bazı tartışmalar yaşar. Çamaşır sermek ailevi problemlerdir. Başınıza gelecek bir takım sıkıntılı durumlara, istemediğiniz durumlarda kalmaya, sırları ifşa etmeye, söylenecek sözlere, boş konuşmalara da yorumlanabilmektedir.

Rüyada Balkona Çamaşır Sermek

Rüyada balkona çamaşır seren kişi kendisine verilen bir sırrı herkese anlatır. Bu rüya, çenenizi tutamayıp sevdiklerinizle aranızı bozacağınıza; yakın zamanda arkadaşlarınızla aranızda çıkacak problemlere, bazen de eşinizin dışarıyla ilgilenip ailesini ihmal etmesine yorumlanır. Bazen de bu rüya ehil olmayan kişilere sırlarınızı söyleyip sonunda da hep sıkıntı yaşamanıza ve bu nedenle insanlar arasında küçük düşmenize işarettir.

Rüyada İpe Çamaşır Sermek

Rüyada ipe çamaşır seren kişi düzenli bir işe girer. Bu rüya genellikle gören kişinin iş hayatında meydana gelecek değişikliklere ve yapacağı yeni atılımlara yorumlanır. Dümdüz bir ipe çamaşır serenin işi gücü rast gider, yaptığı çalışmalardan kar elde eder. Eğri bir ipe çamaşır sermek ise, gören kimsenin zorluklarla karşılaşmasına, çalkantılı bir hayatı olmasına da yorumlanır.

Rüyada Çamaşırlık Görmek

Rüyada çamaşırın dizildiği çamaşırlığı görmek, hayatınızda yolunda gitmeyen bazı durumları tekrar gözden geçirerek hepsini yoluna koyacağınıza işarettir. Bu rüya, her konuda başarılı olup arzu ve isteklerinize kavuşacağınıza; bazen de size yardımcı olacak iyi huylu bir adama, önemli bir göreve gelmeye veya güçlü bir amirle çalışmaya delalet eder.

Rüyada Çamaşır Deterjanı Görmek

Rüyasında deterjan gören yaptığı hatalara pişman olarak günahlarına tövbe eder. Bu rüya genellikle selamete ermeye, maneviyata yönelmeye, dini anlamda derecenizin yükselmesine, size atılan bir iftiradan temize çıkmaya, sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya ve her anlamda mutlu ve huzurlu geçecek bir döneme işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çamaşır Sermek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019