Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Cam Tabak Görmek

Rüyada Cam Tabak Görmek

Rüyada cam tabak görmek, rüya sahibinin temeli sağlam olmayan işlere giriştiğini ve bir süre sonra pişman olacağı durumların meydana geleceğini, hayal kırıklığına uğrayacağını alamet eder. Cam tabak kişinin çok şeffaf olduğunu ve kimseden bir şey saklamadığını da işaret ettiği gibi, ikili ilişkilerde veya ticaret hayatında her zaman dürüst davrandığını ve iyi niyetinin başkaları tarafından saflık olarak görülüp yararlanmak istenildiğini de gösterir. Cam tabak görmek sinirlerin yıpranmasına neden olacak olayların başa geleceğine ve kişinin yaşayacağı sorunlarla baş edemediği için bunalıma gireceğine de alamettir.

Rüyada Cam Tabak Kırmak

İş hayatına yönelik fazla düşünülmeden hareket edileceğine ve alınan kararların kişiye faydadan çok zarar getireceğine, yapılan hesapların hiçbirinin gerçeğe uygun olmayacağına, ayaklarının yere basması yerine daha hayalci davranan rüya sahibinin ailesiyle arasında da geri dönüşü zor sıkıntılar ve kavgalar yaşanacağına alamet eder. Cam tabak kırdığını görmek sevilen birinin kalbini kırmak veya onu hayal kırıklığına uğratacak davranışlar sergilemek anlamına da gelir. Maddi zarara uğramak ve yatırımların boşa çıkması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Cam Tabak Satın Almak

Rüya sahibinin hiç beklemediği paralar kazanması ve kurnazlık göstererek kendi vazifesi olmayan bir durumdan fayda sağlayacağına yorumlanır. Cam tabak satın alan kişi nazara gelir ve hastalanır. Başarılarını ve mutluluğunu çekemeyen yakın arkadaş veya dosta da işaret eden rüya aile içinde kişinin arkasından konuşanlar olduğuna da tabir edilir. Sahip olunan işte başarı elde etmek için çok büyük uğraşlar verileceğine, herkese eşit mesafede durup, eşit davranılacağına ancak gelirin çok fazla artmayacağına da alamettir.

Rüyada Cam Tabak Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin yaşamında karanlıkta kalan bir noktayı ya da meseleyi aydınlatmak istemesine, bu nedenden ötürü sürekli konuya dair bilgi almak için birileriyle konuştuğuna, geçmişte kalan bir meseleyi yeniden bugüne taşıyıp çözmeye çalışacağına ifade edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Cam Tabak Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019