Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Cam Kırmak

Rüyada Cam Kırmak

Rüyada cam kırmak, köklü değişikliklere ve önemli kararlar almaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatında yeni bir dönemin açılacağına, kişinin yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına ve sıra dışı bir hale geleceğine rivayet edilir. Ses getirecek ve herkes tarafından konuşulacak kararlara yorulur.

Rüyada Pencere Camı Kırmak

Rüyada pencere camı kırmak da cam kırmak gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin yaşama karşı tavrında ve duruşunda bazı değişiklikler olacağına delalet eder. Kişinin hayata karşı daha fazla bilinç kazanacağına ve gözünün açılacağına yorulur.

Rüyada Cam Kırılması

Rüyada cam kırılması, iyi şekilde tabir edilmez ve rüya sahibinin yaşayacağı bazı tatsızlıklara, sorunlara ve zorluklara alamet ettiği şeklinde yorumlanır. Şansın kapanacağına, kişinin başarısızlığa düşeceğine, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına rivayet edilir.

Rüyada Bardak Kırmak

Rüyada bardak kırmak, çok büyük uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüya sahibinin yaşayacağı büyük bir can kaybına delalet eder. Kişinin çok sevdiği kişilerden birinin büyük bir çıkmaza gireceğine ve kurtuluşu göremeyeceğine alamet eder. Rüya sahibi için yıkım olacağına ve uzun süre gözündeki yaşın kurumayacağı kadar büyük bir musibetin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Cam Kırıkları Görmek

Rüyada cam kırıkları görmek, rüyayı gören kişinin başında dönüp duran bir bela olduğuna tabir edilir. Kişi, belalı işlere girebilir ya da güvenirliği konusunda şüphe edilecek bazı kişilerin ağına düşerek zor durumda kalabilir diye açıklanır.

Rüyada Pencere Görmek

Rüyada pencere görmek bazen hayır bazen de şer olarak kabul edilir. Rüya sahibi için şans, kısmet, mutluluk, başarı ve zenginlik olarak değerlendirilirken aynı zamanda uğursuzluk ve şanssızlık şeklide yorumlanabilmektedir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Cam Kırmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019