Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Buz Pateni Görmek

Rüyada Buz Pateni Görmek

Rüyada buz pateni görmek, kişinin çevresinde olup biten olayların farkına varamayacağını, sürekli bir kafa karışıklığı yaşayacağını ve güven duygusunda ciddi azalmalar olacağını ifade eder. Buz pateni kaygan zeminin de habercisi olduğu için, özellikle harcama konusunda dikkatli olunması gerektiğini bildirir. Rüya sahibinin eline geçen paranın çok üzerinde harcamalar yapmak suretiyle bir süre sonra dara düşeceğini, bu yüzden yaşayacağı sıkıntıların ailesine de yansıyacağını işaret eder. Yalanla iş yapmanın veya başkalarının üzerinden rızık elde etmeye çalışmanın sonucunda kazancın hayrını göremeyecek olan kişinin yaptığı hatalar nedeniyle çekeceği pişmanlıklara da tabir edilir.

Rüyada Buz Pateni Yapmak

Güzel bir zeminde buz pateni yapmak, tehlikelerle ve engebelerle dolu bir yaşama sahip olsa da, kişinin her şeyin üstesinden gelecek cesarete sahip olacağını, zorluklar karşısında yılmadan hareket edileceğini, takdir gören ve hareketleri desteklenen rüya sahibinin bundan sonraki adımlarında çok daha cesaretli olacağını ifade eder. Tek başına paten yapmak lider biri olunacağına veya bir işin başına geçileceğine, emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına yorumlanırken, kalabalık şekilde paten yaptığını görenlerin çalıştıkları kurumlarda iyi bir kariyer elde edeceklerine tabir edilir.

Rüyada Buz Pateni Satın Almak

Risklere karşı cesaretle hareket etmek ve güçsüz görünmemek için her koşulda kendini ayakta tutabilmek için büyük mücadeleler vermek manasına gelir. Renkli buz pateni almak, kişinin çevresinde ikiyüzlü kadınların varlığına yorumlanır. Siyah buz pateni almak iş yerinde bir erkek rakip tarafından köşeye sıkıştırılacak olmanın, yine iş yerinde kişinin özel hayatıyla alakalı bir mevzunun ortalıkta dolanarak büyük bir sıkıntıya neden olacağının ifadesidir.

Rüyada Buz Pateni Görmenin Psikolojik Yorumu

Endişe belirtisi rüyalardan biridir. Genellikle kişinin kendisini garanti altında hissedebileceği yaşam şartlarının bir türlü oluşmadığına, birikim yapamadığı için kendini güvende hissetmediğine yorumlandığı gibi, iş açısından sorun yaşayan kişilerin psikolojilerini de ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Buz Pateni Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019