Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Büyük Balık Görmek

Rüyada Büyük Balık Görmek

Rüyada büyük balık görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok büyük işler ve çok başarılı projeler ortaya koyacağına ve bu sayede hiç beklemediği büyük ve çok saygın bir yerden bir iş teklifi alacağına alamet edilir. Aynı zamanda, iş hayatında ve eğitim hayatında kötü ve sevimsiz durumlar ile karşı karşıya kalınacağına delalet edilir.

Rüyada Büyük Balık Tutmak

Rüyada büyük balık tutmak, rüya sahibinin, başarılı işlere imza atması ve hem aile hayatında hem sosyal hayatta sevilen bir insan olmasından ötürü kendisini çekemeyenler ve düşmanlık besleyen insanlar olduğuna, ancak rüyayı gören kişinin bir şekilde bu insanların düşmanlıklarından kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Büyük Balık Pişirmek

Rüyada büyük balık pişirmek, rüyayı gören kişinin, kendisini ibadetlere vermesinden ötürü ruhsal olarak çok dingin ve huzurlu döneme girdiğine, çok kısmetli zamanlar geçirdiğine ve şanslı bir insan olduğuna yorulur. Aynı zamanda, sağlıklı ve dengeli beslenildiğine delalet edilir.

Rüyada Büyük Balık Yakalamak

Rüyada büyük balık yakalamak rüya sahibinin, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine ve herhangi bir sorun ya da sıkıntının kendisini bulmayacağına işaret edilir.

Rüyada Büyük Balık Temizlemek

Rüyada büyük balık temizlemek, rüyayı gören kişinin çok uzun bir süreden beri boyunca çok büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına daha sonra bu sıkıntılardan kurtulmak için çok emek vereceğine ve başarılı işlere imza atacağına alamet edilir.

Rüyada Büyük Balık Tuttuğunu Görmek

Rüyada Büyük Balık Tuttuğunu görmek, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin toplum içerisinde çok beğenilmesine rağmen çeşitli kişiler tarafından sürekli kötülendiğine delalet edilir.

Rüyada Büyük Balık Kaçırmak

Rüyada büyük balık kaçırmak, aile hayatında sorun yaratan şeylerin düzeltileceğine işaret edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Büyük Balık Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019