Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Bozuk Para Vermek

Rüyada Bozuk Para Vermek

Rüyada bozuk para vermek, bolluğa işaret eder. Rüya sahibinin bahtı açık olur ve isteklerini gerçekleştirmekte zorlanmaz. Riske girmeden en kolay yoldan işlerini halletmeye çalışır ve bunun ödülünü de başarıları ile alır. Rüya sahibi iş hayatında önemli girişimlerde bulunur ve sonunda maddi açıdan iyileşme gösterir. Bu gelişme günlük yaşantısına ve aile hayatına da yansıyacaktır.

Rüyada Bozuk Para Saymak

Rüyada bozuk para saymak, özellikle iş hayatında güzel fırsatlara delalet eder. Rüya sahibi iş hayatındaki önemli fırsatları iyi değerlendirerek kendisini geliştirir, ayrıca şirket için de büyümeyi sağlar. Rüya sahibi ticaret yapıyorsa işlerini büyütür. Bu fırsatları tepmesi hiçbir şeyi bitirmez, ileride tekrar böyle güzel şans yakalanabilir.

Rüyada Kağıt Para Vermek

Rüyada kağıt para vermek, zenginliğe işaret eder. Ancak bu zenginlik gelip geçicidir. Çünkü kazanılan para helal değildir. Bu nedenle bereketi olmayacak ve rüya sahibine kazandırdığı bir şey olmayacak. Farkında olmadan dünya nimetlerinden faydalanmak için bu para boş yere harcanır ve elde bir şey kalmaz, hatta parayı harcarken günah olan işlere de girişilir.

Rüyada Bozuk Para Toplamak

Rüyada bozuk para topladığını gören kimse tartışma yaşar. Çıkar çatışması birileri ile karşı karşıya gelmeye yönlendirecek ve karışıklık söz konusu olacaktır. Rüya sahibinin yakın çevresi ile yaşayacağı tartışmalar, ortak tanıdıkları da oldukça rahatsız edecektir. Eğer durumun düzelmesi isteniliyorsa ilk adımı rüya sahibi atmalıdır.

Rüyada Bozuk Para Çalma

Rüyada bozuk para çalmak, maddi sıkıntılardan kurtulma anlamına gelir. Rüya sahibi eğer çalışmıyorsa, sürekli gelir elde edeceği bir işe girecektir. Her türlü parasal sıkıntılar geçecektir. Aynı zamanda manevi açıdan da bir rahatlama, gönül zenginliği olacaktır. Rüya sahibi eğer evli ise bir çocuk sahibi olacaktır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Bozuk Para Vermek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019