Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Boza Görmek

Rüyada Boza Görmek

Rüyada boza görmek, rüyayı gören kişinin geçim derdinden kurtulacağına ve zengin olacağına alamet eder. Rüya sahibinin yokluk ve darlıkla geçen günlerinden kurtulacağına, alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, rahat, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin sayısız dünya nimetlerini bulacağına ve elinin bollaşacağına yorulur.

Rüyada Boza İçmek

Rüyayı gören kişinin ağız tadıyla sağlıklı mutlu ve güzel bir ömür geçireceği anlamına gelir. Rüya sahibinin hatırı sayılır bir gelir olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, ticaretinin de her geçen gün gelişip, ilerleyeceğine tabir edilir.

Rüyada Boza Yapmak

Rüyayı gören kişinin uğraştığı iş ile büyük kazanç elde edeceğine, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, geniş rızık elde edeceğine, dilediği gibi yaşayacağına, dünya mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına ve tabiri caizse krallara layık bir yaşamı olacağına delalet eder.

Rüyada Boza Almak

Rüyayı gören kişinin kolay yollardan ekmek yiyeceğine, ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına, işlerinin hafifleyeceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına rivayet edilir.

Rüyada Boza Pişirmek

Rüyada boza pişirmek de boza yapmak gibi açıklanır ve her iki rüyanın da aslında aynı anlama geldiği kabul edilir. Rüyayı gören kişinin yaşam standartlarının ve maddi imkânlarının çoğalmasına vesile olacak işler yapacağına, ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına, sakin ve huzurlu yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Boza Satmak

Rüyayı gören kişinin mesleğinde yükseleceğine, başarı elde edeceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine ve yaptığı iş ile anılır olacağına tabir edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Boza Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019