Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Birinin Para Vermesi

Rüyada Birinin Para Vermesi

Rüyada birinin para vermesi, yakında alacağınız güzel bir haber sonucunda, iş yaşamınızda başarılı olacağınızın ve bazı olumlu hareketliliğin göstergesidir. Bu edenle böyle bir rüya gören kimse, eğer yeni girişimlerde bulunduysa bunların sonuçları hep güzel olur ve büyük başarılar kazanır. Rüyada para verildiğini gören kişi, eğer bu parayı kabul ettiyse, kendisine yardım edecek iyi huylu ve parasal anlamda oldukça zengin bir adamın yakında rüya sahibiyle tanışacağının göstergesidir.

Rüyada Birine Para Verdiğini Görmek

Rüyasında birisine para veren ya sadaka ya da zekâtını yoksul insanlara ulaştırır. Bu rüya bazen de insanlara yardım etmeniz gerektiğine veya etrafınızda yardıma muhtaç insanlar olduğuna dair uyarıcı bir rüya olabilir. Rüyada para verenin gerçek hayatta da elinden verdiği miktar kadar bir para çıkar veya o miktar kadar bir para rüya sahibine ulaşır.

Rüyada Dilenciye Para Vermek

Rüyada dilenciye para vermek, hayırsız mala, kendisine fayda vermeyecek kazanca, haram paraya, boş işler peşinde koşmaya, zamanına boşa geçirdiğine, insanın elinden çıkacak mala, işlerin iyi gitmemesine, çalışma hayatında yaşanılacak zorluklara ve boşa gidecek yatırımlara işarettir. Dilenciye para vermek bazen de kişinin her anlamda rahatlamasına, maddi manevi kazançlarına, eline geçecek çokça mala mülke, oldukça parlak ve güzel bir döneme girilmesine de yorulur.

Rüyada Birinin Para Çalması

Rüyada tanımadığı bir adamın para çaldığını gören, gerçek hayatta kötü niyetli insanların saldırılarına maruz kalır ve zarara uğrar. Bu rüya kötülük işlemeye, günaha girmeye, doğru yoldan çıkara yanlışlar yapmaya da yorulabilmektedir. Rüyada para çalan tanıdık bir kimse ise, o insanın günah işlemesine yorulur. Eğer rüyada kendisinin para çaldığını gördü ise, yanlış arkadaşlıklar sonucu insanlara zarar vermesine ve dünyada kötü bir namla anılmasına yorulabilmektedir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Birinin Para Vermesi ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019