Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Birinin Kustuğunu Görmek

Rüyada Birinin Kustuğunu Görmek

Rüyada birinin kustuğunu görmek, tanıdık bir kimsenin yaptığı bir hatanın veya söylediği kötü bir sözün bedelini rüya sahibinin ödemesi ve haksızlığa uğraması anlamına gelir. Başka bir yoruma göre rüyasında başkasının kustuğunu gören kişinin itibarında artış olur ve toplum nazarında şanı büyür. Mal sahibi olur ve hayırlı işlerle uğraşır. Rüyasında gücü tükenene kadar kusan birini görmek ise, o kişinin öleceğine veya ölümcül bir hastalığa yakalanacağına işarettir.

Rüyada Kusmak

Rüyasında kendisinin kustuğunu gören kişi çok büyük bir pişmanlık yaşar, herkesten gizlediği büyük bir sırra sahip olur. Genellikle kişinin günahlarının arttığına ve bu nedenle manevi açıdan huzursuz ve sıkıntılı günler geçirdiğine işaret eder. Rüyasında bal kustuğunu gören kişi işlediği günahlardan dolayı tövbe eder. İnci veya değerli bir taş kustuğunu gören kişi Allah yolunda ilerler ve Kuran okumaya başlar. Süt kustuğunu gören kimse ise eşinden ve aile üyelerinden güzel, onore edici sözler işitir. Rüyasında kusmuğunda kan gören kişi ise gelirini artırır ve zengin bir hayat sürer. Farklı yorumlara göre, rüyasında kusan kişi haksız şekilde elde edilen kazancı veya malı sahibine yeniden iade etmek anlamına da gelmektedir. Rüyasında kusan kişi işlediği tüm günahlardan af diler ve tövbe eder. Rüyada kusmak kişinin çok büyük bir pişmanlık içinde olduğuna yorulmaktadır.

Rüyada Bir Kabın İçine Kusmak

Rüya sahibinin eşinin bir hastalığa yakalanacağına ve aynı zamanda haram mal ve paraya sahip olunacağına yorulur. Böyle bir rüyayı gören kimse borçlarına sadık kalmaz ve pek çok kişiyi ödemediği borçları nedeni ile zor durumlara düşürür. Eğer zorlanmadan kusuluyorsa, bu kişinin borçlarını ödeyeceğine ve günahlarından da tövbe edeceğine ve yeniden hak yolunda ilerleyeceğine yorulur. Eğer sarhoş bir kimse bir kabın içine kusuyorsa, ailesine ve çocuklarına yeterli özeni göstermediği, onların rızkını kendi keyfi için harcadığını ve günah işlediğini gösterir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Birinin Kustuğunu Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019