Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Birini Yıkamak

Rüyada Birini Yıkamak

Rüyada birini yıkamak, o kişi ile ilgili olumlu düşünceler beslemek anlamına gelir. Rüya sahibi manevi olarak o kişiyi temiz ve saf görmektedir. Biri yıkanırken ona yardım ettiğini gören kimse, o kişiyi temize çıkaracaktır. Hakkında iftira atılan, haksız yere suçlanan birini korumak rüya sahibinin görevi olacak ve onun hakkında söylenen düşünceleri değiştirecektir.

Rüyada Birini Banyo Yaptırmak

Rüyada birini banyo yaptırmak, ona doğru yolu göstermeye yorumlanır. Yanlış işlere bulaşan, kötü yola sapan bir kişinin hayatını tam tersi bir duruma çevirecek olan kişi rüya sahibidir. O kişinin elinden tutarak kötü yoldan doğru olan yola çevirecektir. Rüya sahibi günahlarından arınması ve iyi bir insan olması için bir çaba gösterecektir.

Rüyada Kadın Yıkamak

Rüyada kadın yıkamak, kötülüklere delalet eder. Rüya sahibi birine aldanıp çirkin işlere bulaşacaktır. Gönlünde ahlaka dair bir şey kalmayacaktır. Yapacağı davranışlarıyla çevresindeki insanlara da zarar verecektir. Bu nedenle belli bir süre sonra yanında kimse kalmayacaktır. Ayrıca rüyada kadın yıkamak yağmura işaret eder. Yağmur da gözyaşını getirir.

Rüyada Çocuk Yıkamak

Rüyada çocuk yıkadığını gören kimse, sıkıntılarından kurtulur. Bir süre manevi anlamda sorunlar yaşasa da bu sıkıntılarını kısa sürede atlatacaktır. Ancak çok yorulacaktır, erken yaşlanmasına neden olacaktır. Rüya sahibi müjdeli haberler alacaktır. Gelen haberler rüya sahibinin kederli günlerine neşe katacaktır. Hayata daha güzel bakmasını sağlayacaktır.

Rüyada Kocasını Yıkamak

Rüyada kocasını yıkamak, aileye olan bağlılığı gösterir. Rüya sahibi eşine karşı daima saygılı olacak ve onun için her şeyi yapabileceğini gösterecektir. Eş ile birbirine olan bağlılığı aile yaşantısının güzel olmasına işaret eder. Kocası rüya sahibini koruyup kollayacak ve ona zarar gelmesine izin vermeyecektir. Hem rüya sahibi hem de kocası sevgileriyle sınanacaktır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Birini Yıkamak ile ilgili yorum yap




Copyright © Rüya Tabirleri - 2019