Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Bindallı Giymek

Rüyada Bindallı Giymek

Rüyada bindallı giymek, bekar kimseler için hayırlı bir kısmetin çıkmasına, evlenmeye, evliler içinse mutlu ve huzurlu bir aile ortamına, kişinin güzel bir yuva kurmasına işarettir. Bindallı süslü ve işlemeliyse zengin bir kısmetinizin çıkacağına, sade bindallı sade ama güzel hayat yaşayacağınıza, gösterişli bir bindallı çok yüksek bir mevkiye sahip, çok zengin bir kimse ile evleneceğinize işarettir.

Rüyada Renkli Bindallı Görmek

Rüyasında kırmızı bir bindallı giyen kimse kendisine aşık olan ve elinden geldiğince mutlu etmeye çalışan, iyi huylu bir adamla evlenir; yeşil bindallı dindar, ibadetlerini tam yapan ve sakin bir adama; sarı bindallı eşinizin bazı rahatsızlıklar geçireceğine ve bunların evlendikten sonra olacağına; siyah bindallı asil bir ailenin oğluyla evleneceğinize ve çevrenizde böyle kimselerin olacağına işarettir. Evli bayanlar içinse bu rüya eşleri ile tabir olunur.

Rüyada Bir Erkeğin Bindallı Giymesi

Bekar bir erkek bindallı giydiğini görse ne istese yapacağı ve ağzına bakacağı bir eşe sahip olur. bu rüya erkekler için evlilik hayatında kadının sözünü dinlemeye, evi iktisatlı bir hanımın çekip çevirmesine veya kendisinden daha akıllı ve ailesine karşı daha toleranslı bir hanımla evlenmeye işarettir. Evli kimseler içinse bu rüya eşlerinin sembolüdür.

Rüyada Bindallının Yırtılması

Rüyada giydiği bindallı yırtılan kişi kendisine uygun olmayan bir kimseye gönlünü kaptırır. Bu rüya, sizin için hayırsız olacak bir ilişkiye yorumlanır. Kötü niyetli ve ahlaksız bir adamın sizi kandıracağına; fakat daha sonra o kişiden kurtularak kendinize uygun bir kimse ile evleneceğinize işarettir.

Rüyada Bindallıyla Gezmek

Rüyasında bindallı giyip etrafta dolaşan kimse, çevresinden oldukça büyük bir ilgi görür, gerçek hayatta da süslenip giyineceği ve herkesin dikkatini çekeceği bir toplantıya katılır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Bindallı Giymek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019